Ogłoszenie z dnia 2014-02-04
Świerczyna: Prace z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Dąbrowa
Numer ogłoszenia: 39206 - 2014; data zamieszczenia: 04.02.2014
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Nadleśnictwo Świerczyna, Świerczyna 1A, 78-531 Świerczyna, woj. zachodniopomorskie, tel. 094 3618622, faks 094 3618649
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Gospodarka leśna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Prace z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Dąbrowa.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest pozyskanie i zrywka drewna. Zamówienie do 14 tys. EURO.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 77.21.00.00 - Usługi pozyskiwania drewna .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Jest to zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego z 2013 roku. Zamówienie uzupełniające przewidziane było w SIWZ na prace leśne w 2013 roku.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1 Nazwa: Prace z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Dąbrowa
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Zakład Usług Leśnych Wojciech Flatow, Sośnica 42, Wierzchowo, kraj/woj. Polska.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wycinka drzew i podszytów na obszarach leśnych Skarbu Państwa w zarządzie PGL LP Nadleśnictwa Lębork, na potrzeby budowy/przebudowy linii kolejowej nr 229 Lębork - Łeba odcinek 1B - ...
- Wycinka drzew i krzewów oraz uprzątnięcie gruntów przeznaczonych pod budowę drogi S10 Szczecin - Piła, odcinek węzeł "Szczecin Kijewo" (bez węzła) - węzeł "Szczecin Zdunowo".
- Kompleksowe wykonawstwo prac leśnych na terenie Nadleśnictwie Białogard w roku 2006.
- usługi leśne - 2006.
- usługi z zakresu gospodarki leśnej w 2006 r.
- usługi z zakresu gospodarki leśnej w 13 leśnictwach Nadleśnictwa Manowo w 2006 r.
więcej: Usługi pozyskiwania drewna »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





