eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Wolin › Zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Przedszkola Miejskiego "Kraina Uśmiechu" w Wolinie w 2023r.Ogłoszenie z dnia 2023-02-08


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Przedszkola Miejskiego „Kraina Uśmiechu” w Wolinie w 2023r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23

1.4.2.) Miejscowość: Wolin

1.4.3.) Kod pocztowy: 72-510

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.7.) Numer telefonu: 512186788

1.4.8.) Numer faksu: 913261429

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawolin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086445

2.2.) Data ogłoszenia: 2023-02-08

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2023/BZP 00069396

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1)

Przed zmianą:
Część nr 1 - mięso i wędliny wieprzowe i drobiowe: Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 1 dotyczy zakupu i sukcesywnej dostawy mięsa i wędlin wieprzowych i drobiowych do Przedszkola Miejskiego „Kraina Uśmiechu” w Wolinie w roku 2023. Dostawa mięsa i wędlin odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Towar musi być dostarczony następnego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia. Częstotliwość dostawy wynosi od 1 do 3 razy w tygodniu w godzinach od 6:30 do 8.00. Barwa mięsa świeżego powinna być bladoróżowa do czerwonej, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw, dopuszczalne pojedyncze skupiska galarety. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy).

Po zmianie:
Część nr 1 - mięso i wędliny wieprzowe i drobiowe
Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 1 dotyczy zakupu i sukcesywnej dostawy mięsa i wędlin wieprzowych i drobiowych do Przedszkola Miejskiego „Kraina Uśmiechu” w Wolinie w roku 2023. Dostawa mięsa i wędlin odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Towar musi być dostarczony następnego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia. Dostawy mięsa i wędlin wieprzowych i drobiowych odbywać się będą trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 9 000- 10 00. Barwa mięsa świeżego powinna być bladoróżowa do czerwonej, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw, dopuszczalne pojedyncze skupiska galarety. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy).

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2)

Przed zmianą:
Część nr 2 - nabiał: Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 2 dotyczy zakupy i sukcesywnej dostawy nabiału do Przedszkola Miejskiego „Kraina Uśmiechu” w Wolinie w roku 2023. Dostawa nabiału odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Towar musi być dostarczany do 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Częstotliwość dostawy wynosi minimum 2 razy w tygodniu. Nabiał świeży, dobry w smaku po otwarciu produktu, niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy).

Po zmianie:
Część nr 2 - nabiał
Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 2 dotyczy zakupy i sukcesywnej dostawy nabiału do Przedszkola Miejskiego „Kraina Uśmiechu” w Wolinie w roku 2023. Dostawa nabiału odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego - trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 9 000- 10 00. Towar musi być dostarczany do 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Nabiał świeży, dobry w smaku po otwarciu produktu, niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy)”.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.