Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2012-07-20
Tarnów: kasety do aparatu GEM Premier 3000 do gazometrii wraz z pakietem odczynników do walidacji i papierem do drukowania wyników badań
Numer ogłoszenia: 159001 - 2012; data zamieszczenia: 20.07.2012
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza SPZOZ, ul. Lwowska 178a, 33-100 Tarnów, woj. małopolskie, tel. 014 6315460, faks 014 6315460, 6212581
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: kasety do aparatu GEM Premier 3000 do gazometrii wraz z pakietem odczynników do walidacji i papierem do drukowania wyników badań.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: kasety do aparatu GEM Premier 3000 do gazometrii wraz z pakietem odczynników do walidacji i papierem do drukowania wyników badań.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.60.00 - Odczynniki i środki kontrastowe .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Podstawa prawna art. 67 ust.1 pkt 1a - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: dostawa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. Uzasadnienie faktyczne: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: zakup i dostawa kasety do aparatu GEM Premier 3000 do gazometrii wraz z pakietem odczynników do walidacji Powyższa dostawa z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze może być świadczona wyłącznie przez firmę Werfen Polska Sp.zo.o. Warszawa, gdyż jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem, przedstawicielem i serwisem aparatów i kaset do gazometrii serii GEM PREMIER. Zamawiający jest w posiadaniu aparatu Gem Premier 3000 firmy Werfen Polska SP.zo.o. Kasety do swojego analizatora może dostarczyć firma Werfen Polska. .
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1 Nazwa: kasety do aparatu GEM Premier 3000 do gazometrii wraz z pakietem odczynników do walidacji i papierem do drukowania wyników badań
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Werfen Polska Sp.zo.o., ul. Wolińska 4, Warszawa, kraj/woj. Polska.
INNE PRZETARGI Z TARNOWA
- Modernizacja budynku Filii wyjazdowej w Tuchowie
- Dostawy preparatów do myjni-dezynfektorów do basenów i kaczek
- Dostawy elementów zamkniętego systemu pobierania krwi metodą próżniową oraz zestawów do pobierania krwi tętniczej na gazometrię.
- Remont wybranych pomieszczeń usyt. na 1 p. w budynku D ZPS zlokal. w Tarnowie przy ul. Mostowej 6 oraz Remont wybranych pom. usyt. na parterze w budynku C ZPS zlokal. w Tarnowie przy ul. Mostowej 6
- Dostawa mikroskopów diagnostycznych z kamerą i monitorem dla Kierunku Lekarskiego Akademii Tarnowskiej
- Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie
więcej: przetargi w Tarnowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup i dostawa odczynników I
- Dostawa środków kontrastowych, materiałów i produktów do terapii nerkozastępczej z podziałem na pakiety
- Sukcesywne dostawy odczynników do detekcji oraz diagnostyki firmy Becton-Dickinson
- Sukcesywne dostawy odczynników do detekcji oraz diagnostyki firmy Bio-Techne
- Sukcesywne dostawy odczynników do biologii komórkowej firmy Biomerieux
- Sukcesywne dostawy odczynników do detekcji oraz diagnostyki 10XGenomics
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.