eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Gdańsk › Opr. kompletnej dok. projektowej dla zad. inwest. pn.: ,,Przyłączenie do sieci przesyłowej w m. Ciechocinek sieci dystrybucyjnej SIME Polska Sp. z o.o. zasilającej odb. na obszarze miasta i gminy Aleksandrów Kujawski, Raciążek oraz pełnienie nadz. aut.Ogłoszenie z dnia 2016-10-05

Nr: ZP/2016/08/0074/GDA

Przedmiot zamówienia: Opr. kompletnej dok. projektowej dla zad. inwest. pn.: ,,Przyłączenie do sieci przesyłowej w m. Ciechocinek sieci dystrybucyjnej SIME Polska Sp. z o.o. zasilającej odb. na obszarze miasta i gminy Aleksandrów Kujawski, Raciążek oraz pełnienie nadz. aut.

Typ: Publiczne

Tryb: Przetarg nieograniczony

Kategoria: Usługi

Miasto: Gdańsk

Województwo: pomorskie

Data publikacji: 2016-10-05

Data wygaśnięcia: 2016-11-21

CPV:

Osoba kontaktowa: Beata Romańska (GDH) beata.romanska@gaz-system.pl 058 323 04 79

Zamawiający: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Adres ul. Mszczonowska 4
Miejscowość Warszawa
Telefon +48 (022) 220 14 49
www.gaz-system.pl/przetargi

Szczegółowa Specyfikacja Zamówienia

Forma prawna wykonawcy : Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie przedmiotowego zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia do oferty należy dołączyć dokument ustanawiający pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Jeżeli oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia przedłożenia umowy regulującej współpracę tych podmiotów.
Pełna treść ogłoszenia

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwujJeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.