eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › MAZURY JOB SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

MAZURY JOB SP. Z O.O.
Fiołkowa 4/---
19-300 Mrozy Wielkie
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie MAZURY JOB SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

326 615 zł

Liczba zamawiających

2

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma MAZURY JOB SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie MAZURY JOB SP. Z O.O. zamówień to 326 615,45 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Nadleśnictwo Ełk.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 307 683,64 PLN w ramach ogłoszonego przez Nadleśnictwo Ełk przetargu, którego przedmiotem było OBSŁUGA OŚRODKA SZKOLENIOWO - WYPOCZYNKOWEGO MALINÓWKA.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 18 931,81 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Usługa sprzątania obiektów Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Przetarg ogłoszony był przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.


Liczba udzielonych firmie MAZURY JOB SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy MAZURY JOB SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 2 326 615,45 PLN 2
RAZEM: 2 326 615,45 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 326 615,45 zł). Przetargi, w których wygrywa firma MAZURY JOB SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien, Usługi recepcyjne, Usługi podawania posiłków, Restauracyjne usługi kelnerskie, Usługi sprzątania szkółPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma MAZURY JOB SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Ełk (1 przetarg na łączną kwotę 307 683,64 zł). Olsztyn (1 przetarg na łączną kwotę 18 931,81 zł).

Lista przetargów, w których firma MAZURY JOB SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-04-10 Olsztyn

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Usługi

Usługa sprzątania obiektów Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.
18 931,81 PLN
2014-02-26 Ełk

Nadleśnictwo Ełk
Usługi

OBSŁUGA OŚRODKA SZKOLENIOWO - WYPOCZYNKOWEGO MALINÓWKA
307 683,64 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma MAZURY JOB SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 326 615,45 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie