eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o.

Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. - przetargiIzerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. - przetargi zakończone

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2022-11-16
2022-11-24
Szklarska Poręba Dostawy IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII "IZER-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dostawa urządzenia typu NIPS (Network Intrusion Prevention System) inteligentnego systemu ochrony wnętrza sieci dla Izerskiego Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Spółka z o.o.
2022-10-25
2022-11-02
Szklarska Poręba Dostawy IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII "IZER-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dostawa serwera plików NAS wraz z dyskami twardymi dla Izerskiego Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Spółka z o.o.
2022-09-26
2022-10-04
Szklarska Poręba Dostawy IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII "IZER-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dostawa serwera, macierzy dyskowej, urządzenia klasy UTM i oprogramowania podnoszące bezpieczeństwo sieci dla Izerskiego Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Spółka z o.o.
2021-10-18
2021-11-02
Szklarska Poręba Dostawy IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII "IZER-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dostawa sprzętu do diagnostyki i leczenia raka płuc w 2021 r. dla Narodowej Strategii Onkologicznej w zakresie pneumonologii z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.
2013-03-26
2013-04-10
Szklarska Poręba roboty budowlane Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. Renowacja leżakowni górnej i dolnej oraz wykonanie pochylni na terenie Izerskiego Centrum Pulmonologii i Chemioterapii IZER-MED Spółka z o.o.
2012-10-31
2012-11-12
Szklarska Poręba usługi Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. Świadczenie usługi pełnienia funkcji kierownika projektu EuRegioVital(e)2011

zobacz wszystkie: zakończone przetargi dla Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o.
Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. - wyniki przetargów

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2015-02-26
brak danych
Szklarska Poręba Roboty budowlane Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. Renowacja leżakowni górnej i dolnej oraz wykonanie pochylni na terenie Izerskiego Centrum Pulmonologii i Chemioterapii IZER-MED Spółka z o.o.
2012-12-12
brak danych
Szklarska Poręba Usługi Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o. Świadczenie usługi pełnienia funkcji kierownika projektu EuRegioVital(e)2011

zobacz wszystkie: wyniki przetargów dla Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "Izer-Med" Sp. z o.o.
« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.