eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi kontroli technicznej - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi kontroli technicznej

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 9

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2023-12-08
2023-12-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Toruń Usługi Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, serwisu i usuwania awarii w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych w 2024 r.
2023-12-08
2023-12-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Poznań Usługi ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kontrole okresowe instalacji elektr. i piorun. w budynkach na terenie miasta Poznania - zasobu nieruchomości będącego we władaniu Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o., V części
2023-12-08
2023-12-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Świętochłowice Usługi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach Sp. z o.o. Świadczenie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach Sp. z o.o.
2023-12-08
2023-12-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Toruń Usługi Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, serwisu i usuwania awarii w instalacjach Urządzeń Transportu Bliskiego w 2024 r.
2023-12-06
2023-12-14 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Szczecin Usługi ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE Usługa wykonania rocznych i pięcioletnich przeglądów instalacji elektrycznych i odgromowych w obiektach i budynkach ZUT w Szczecinie wraz z wymianą uszkodzonych opraw oświetlenia ewakuacyjnego.
2023-12-06
2023-12-15 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Tomaszów Mazowiecki Usługi TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Usługi kominiarskie w zasobach własnych i administrowanych przez Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.
2023-12-01
2023-12-11 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dęblin Usługi Lotnicza Akademia Wojskowa Przeglądy 5-letnie obiektów budowlanych
2023-11-30
2023-12-12 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Rzeszów Usługi Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna Usługi w zakresie okresowych przeglądów konstrukcyjno-budowlanych i gazowych w 7 obiektach będących w zarządzie RARR S.A.
2023-11-30
2023-12-11 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Lublin Usługi CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE Usługa polegająca na wykonaniu konserwacji sieci i urządzeń SN i NN oraz systemu oświetlenia awaryjnego kierunkowego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz wielopoziomowego parkingu podziemnego .


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Usługi kontroli technicznej. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, serwisu i usuwania awarii w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych w 2024 r.; Kontrole okresowe instalacji elektr. i piorun. w budynkach na terenie miasta Poznania - zasobu nieruchomości będącego we władaniu Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o., V części; Świadczenie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach Sp. z o.o.; Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, serwisu i usuwania awarii w instalacjach Urządzeń Transportu Bliskiego w 2024 r.;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Usługi kontroli technicznej możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Usługi kontroli technicznej lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Usługi kontroli technicznej były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Usługi kontroli technicznej (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.