eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Systemy przeciwpożarowe - Wyniki wyszukiwania

CPV: Systemy przeciwpożarowe

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 2

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2023-11-28
2023-12-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kraków Usługi Muzeum Narodowe w Krakowie "Świadczenie usług monitorowania systemów SPOŻ w oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie"
2023-11-22
2023-12-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Roboty budowlane NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY Wyposażanie budynku głównego Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Powsińskiej 61/63 w Warszawie w przeciwpożarowy wyłącznik prądu.


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Systemy przeciwpożarowe. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: "Świadczenie usług monitorowania systemów SPOŻ w oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie"; Wyposażanie budynku głównego Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Powsińskiej 61/63 w Warszawie w przeciwpożarowy wyłącznik prądu.;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Systemy przeciwpożarowe możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Systemy przeciwpożarowe lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Systemy przeciwpożarowe były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Systemy przeciwpożarowe (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.