eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Nadzór nad projektem i dokumentacją - Wyniki wyszukiwania

CPV: Nadzór nad projektem i dokumentacją

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 54

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2023-11-27
2023-12-05 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Reguły Usługi GMINA MICHAŁOWICE "Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla budowy żłobka w miejscowości Granica, Gmina Michałowice -II"
2023-11-27
2023-12-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Skoczów Usługi GMINA SKOCZÓW Projekt przebudowy Wiślanej Trasy Rowerowej w granicach Gminy Skoczów wraz z budową nowych obiektów inżynierskich i łączników w ramach zadania "Trasy rowerowe na terenie gminy Skoczów"
2023-11-27
2023-12-22 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Drawsko Pomorskie Roboty budowlane Powiat Drawski Budowa budynku internatu dla Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu
2023-11-27
2023-12-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Oświęcim Usługi Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Wyk dok projek-kosztorys, spraw nadzoru autor oraz oprac projektu powyk w zakresie kons i remontu budowl zabytk baraku mur o nr. inw. B-144 (umywalnia) oraz zabyt reliktu o nr. inw. B-146 (pralnia)
2023-11-24
2023-12-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Iława Usługi GMINA MIEJSKA IŁAWA Wykonanie dokumentacji projektowych inwestycji na terenie miasta Iławy III
2023-11-24
2023-12-05 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Radziejów Usługi Gmina Miasto Radziejów opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania "Przebudowa wraz termomodernizacją budynków oświatowych w Radziejowie"
2023-11-24
2023-12-11 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Moszczenica Roboty budowlane GMINA MOSZCZENICA "Rozbudowa Ośrodka Zdrowia i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Moszczenicy w celu poprawy dostępności do usług publicznych. Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład.
2023-11-24
2023-12-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wołomin Usługi POWIAT WOŁOMIŃSKI 186.Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad remontem DP Nr 4361W ul. Lipińskiej w Wołominie na odcinku od skrzyżowania z ul. Legionów do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (...)
2023-11-24
2023-12-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Iława Usługi GMINA MIEJSKA IŁAWA Wykonanie dokumentacji projektowych targowiska miejskiego, amfiteatru i terenu rekreacyjnego nad jeziorem tzw. Fosy II
2023-11-24
2023-12-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wołomin Usługi POWIAT WOŁOMIŃSKI Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad rozbudową drogi powiatowej nr 4337W w msc. Stare Grabie - gm. Wołomin oraz msc. Dobczyn - gm. Klembów (...)


strony : [ 1 ] . 2 ... 6


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Nadzór nad projektem i dokumentacją. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: "Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla budowy żłobka w miejscowości Granica, Gmina Michałowice -II"; Projekt przebudowy Wiślanej Trasy Rowerowej w granicach Gminy Skoczów wraz z budową nowych obiektów inżynierskich i łączników w ramach zadania "Trasy rowerowe na terenie gminy Skoczów"; Budowa budynku internatu dla Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu; Wyk dok projek-kosztorys, spraw nadzoru autor oraz oprac projektu powyk w zakresie kons i remontu budowl zabytk baraku mur o nr. inw. B-144 (umywalnia) oraz zabyt reliktu o nr. inw. B-146 (pralnia);

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Nadzór nad projektem i dokumentacją możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Nadzór nad projektem i dokumentacją lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Nadzór nad projektem i dokumentacją były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Nadzór nad projektem i dokumentacją (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.