eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Materiały reklamowe - Wyniki wyszukiwania

CPV: Materiały reklamowe

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 19

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2024-04-12
2024-04-22 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Poznań Dostawy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Dostawa długopisów znakowanych logo RCKiK w Poznaniu oraz kubków termicznych i apteczek wodoodpornych ze znakowaniem
2024-04-12
2024-04-22 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Opole Dostawy POLITECHNIKA OPOLSKA Dostawa materiałów promocyjnych dla Politechniki Opolskiej (Biblioteka, BWOzN, CWP, KR, WEAiI).
2024-04-12
2024-04-23 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Szczecin Dostawy ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE Dostawa materiałów (w tym gadżetów reklamowych) z nadrukiem na potrzeby jednostek organizacyjnych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.
2024-04-12
2024-04-25 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Łódź Dostawy Politechnika Łódzka "Dostawa materiałów i artykułów reklamowych z nadrukiem na potrzeby Politechniki Łódzkiej".
2024-04-10
2024-04-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wrocław Dostawy Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Dostawa gadżetów reklamowych na potrzeby Biobanku.
2024-04-10
2024-04-17 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Olsztyn Dostawy Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Dostawa gadżetów z logotypem WMODR.
2024-04-10
2024-04-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Katowice Dostawy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Dostawa materiałów promocyjnych
2024-04-10
2024-04-16 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Łódź Usługi Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi "Wykonanie materiałów promocyjnych wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego".
2024-04-10
2024-04-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Dostawy Muzeum Powstania Warszawskiego Wykonanie i dostawa gadżetów promocyjnych, realizowana w 4 częściach
2024-04-10
2024-04-18 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gdańsk Dostawy Politechnika Gdańska Dostawa koszulek wydziałowych z logo własnym na Rajd Elektronika dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.


strony : [ 1 ] . 2


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Materiały reklamowe. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Dostawa długopisów znakowanych logo RCKiK w Poznaniu oraz kubków termicznych i apteczek wodoodpornych ze znakowaniem; Dostawa materiałów promocyjnych dla Politechniki Opolskiej (Biblioteka, BWOzN, CWP, KR, WEAiI).; Dostawa materiałów (w tym gadżetów reklamowych) z nadrukiem na potrzeby jednostek organizacyjnych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.; "Dostawa materiałów i artykułów reklamowych z nadrukiem na potrzeby Politechniki Łódzkiej".;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Materiały reklamowe możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Materiały reklamowe lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Materiały reklamowe były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Materiały reklamowe (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.