Ten przetarg zosta³ ju¿ zakoñczony. Zobacz wynik tego przetargu
Og³oszenie z dnia 2008-03-18
Wroc³aw: Wymiana instalacji elektrycznej w budynkach Teatru Muzycznego CAPITOL przy ul. Pi³sudskiego 70, 72,72a.
Numer og³oszenia: 55032 - 2008; data zamieszczenia: 18.03.2008
OG£OSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane
Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.
Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY
I. 1) NAZWA I ADRES: Teatr Muzyczny Capitol, ul. J. Pi³sudskiego 72, 50-020 Wroc³aw, woj. dolno¶l±skie, tel. 071 7890400, 7890431, fax 071 7890470.
- Adres strony internetowej zamawiaj±cego: www.teatr-capitol.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Wymiana instalacji elektrycznej w budynkach Teatru Muzycznego CAPITOL przy ul. Pi³sudskiego 70, 72,72a..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: roboty budowlane, nie przys³uguje odwo³anie.
II.1.3) Okre¶lenie przedmiotu oraz wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji elektrycznej w budynkach Teatru Muzycznego CAPITOL przy ul. Pi³sudskiego 70,72, 72a. Zakup materia³ów do wykonania robót Transport na miejsce wbudowania Sk³adowanie materia³ów U³o¿enie przewodów Monta¿ opraw Monta¿ osprzêtu elektroinstalacyjnego Badania i pomiary 45310000-3 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45311100-1 Roboty w zakresie przewodów instalacji elektrycznej
II.1.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): Oryginalny kod CPV: 45.31.00.00 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych Kod CPV wg s³ownika 2008: 45.31.00.00 - Roboty instalacyjne elektryczne Oryginalny kod CPV: 45.31.11.00 - Roboty w zakresie przewodów instalacji elektrycznej Kod CPV wg s³ownika 2008: 45.31.11.00 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego .
II.1.5) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty czê¶ciowej: Nie.
II.1.6) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty wariantowej: Nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: data rozpoczêcia: 01.06.2008.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI DOTYCZ¡CE ZAMÓWIENIA
- Informacja na temat wadium: Zamawiaj±cy nie wymaga wniesienia wadium..
III.2) WARUNKI UDZIA£U
- Opis warunków udzia³u w postêpowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spe³niania tych warunków: O udzielenie zamówienia mog± siê ubiegaæ Wykonawcy, którzy: a)wykonali w ci±gu ostatnich piêciu lat przed dniem wszczêcia postêpowania o udzielenie zamówienia publicznego, a je¿eli okres prowadzenia dzia³alno¶ci jest krótszy- w tym okresie, minimum jedno zamówienie odpowiadaj±ce swoim rodzajem i warto¶ci± przedmiotowemu zamówieniu, b)dysponuj± kierownikiem budowy posiadaj±cym uprawnienia budowlane, w tym za¶wiadczenie z Okrêgowej Izby In¿ynierów Budownictwa o przynale¿no¶ci do Izby oraz uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne na wykonywanie prac przy urz±dzeniach elektroenergetycznych niskiego napiêcia. c)znajduj± siê w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniaj±cej wykonanie zamówienia, Wykonawca musi byæ ubezpieczony od odpowiedzialno¶ci cywilnej w zakresie prowadzonej dzia³alno¶ci gospodarczej na kwotê co najmniej 100 000,00z³. 2.Wykonawcy mog± wspólnie ubiegaæ siê o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiaj± pe³nomocnika do: reprezentowania ich w postêpowaniu o udzielenie zamówienia lub do reprezentowania ich w postêpowaniu i zawarcia umowy o zamówienie publiczne. 3. Przy ocenie spe³niania warunków przez wykonawców wspólnie sk³adaj±cych ofertê, zamawiaj±cy przyjmuje, ze wymagania o charakterze podmiotowym powinni spe³niaæ wszyscy wspó³ubiegaj±cy siê o zamówienie, natomiast wymagania dotycz±ce do¶wiadczenia w realizacji zadañ podobnych, a tak¿e dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, jak równie¿ potencja³u ekonomicznego i technicznego mog± spe³niaæ tylko niektórzy z nich, tak by sumarycznie w odniesieniu do wszystkich ³±cznie by³y spe³nione. 4.Je¿eli oferta wykonawców wspólnie ubiegaj±cych siê o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, wówczas zamawiaj±cy, korzystaj±c z dyspozycji art. 23 ust.4 ustawy Pzp za¿±da przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, umowy reguluj±cej wspó³prace tych wykonawców. 5.Ocena spe³niania wlw warunków dokonana zostanie zgodnie z formu³± spe³nia/nie spe³nia w oparciu o informacje zawarte w dokumentach i o¶wiadczeniach wyszczególnionych w rozdziale IX SIWZ. 6.Z tre¶ci za³±czonych dokumentów musi jednoznacznie wynikaæ, i¿ wlw warunki wykonawca spe³ni³.
- Informacja o o¶wiadczeniach i dokumentach, jakie maj± dostarczyæ wykonawcy w celu potwierdzenia spe³niania warunków udzia³u w postêpowaniu: Na potwierdzenie spe³niania warunków udzia³u w postêpowaniu wykonawca zobowi±zany jest z³o¿yæ: 1)o¶wiadczenie o spe³nianiu warunków udzia³u w postêpowaniu, zgodnie z art.22 ust.1ustawy Pzp, 2)aktualny odpis z w³a¶ciwego rejestru albo aktualnego za¶wiadczenia o wpisie do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej, je¿eli odrêbne przepisy wymagaj± wpisu do rejestru lub zg³oszenia do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej, wystawionego nie wcze¶niej ni¿ 6 miesiêcy przed up³ywem terminu sk³adania ofert; 3)wykaz wykonanych robot budowlanych w okresie ostatnich piêciu lat przed dniem wszczêcia postêpowania o udzielenie zamówienia, a je¿eli okres prowadzenia dzia³alno¶ci jest krótszy - w tym okresie, odpowiadaj±cych swoim rodzajem i warto¶ci± robotom budowlanym stanowi±cym przedmiot zamówienia, z podaniem ich warto¶ci oraz daty i miejsca wykonania (za³. nr 5 do SIWZ). Do wykazu nale¿y do³±czyæ dokumenty potwierdzaj±ce, ¿e roboty te zosta³y wykonane nale¿ycie; 4)wykaz osób i podmiotów, które bêd± uczestniczyæ w wykonywaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, niezbêdnych do wykonania zamówienia, a tak¿e zakresu wykonywanych przez nich czynno¶ci - funkcji (za³. nr 4 do SIWZ). Do wykazu nale¿y do³±czyæ dokumenty potwierdzaj±ce uprawnienia budowlane osób które bêd± uczestniczy³y w wykonywaniu zamówienia oraz za¶wiadczenia o ich przynale¿no¶ci do lzby In¿ynierów Budownictwa, w tym dokumenty po¶wiadczaj±ce kwalifikacje proponowanego kierownika budowy tj. uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne na wykonywanie prac przy urz±dzeniach elektroenergetycznych niskiego napiêcia. 5)polisê, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzaj±cy, ¿e wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialno¶ci cywilnej w zakresie prowadzonej dzia³alno¶ci. Je¿eli wykonawca ma siedzibê lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów wymienionych w pkt 2 sk³ada dokument lub dokumenty, wystawione zgodnie z prawem kraju pochodzenia, okre¶lone w §2 Rozporz±dzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 maja 2006 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich mo¿e ¿±daæ Zamawiaj±cy od wykonawcy oraz form, w jakich te dokumenty mog± byæ sk³adane (Dz. U. z dnia 24 maja 2006 r. Nr 87 poz. 605).
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.
IV.2.2) Wykorzystana bêdzie aukcja elektroniczna: Nie.
IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostêpna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.teatr-capitol.pl
Specyfikacjê istotnych warunków zamówienia mo¿na uzyskaæ pod adresem: Teatr Muzyczny CAPITOL Wroc³aw, ul. Marszalka J. Pi³sudskiego 72, w pok. 209 (sekretariat).
IV.3.2) Opis potrzeb i wymagañ zamawiaj±cego okre¶lonych w sposób umo¿liwiaj±cy przygotowanie siê wykonawców do udzia³u w dialogu konkurencyjnym lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu: Nie dotyczy.
IV 3.3) Informacja o wysoko¶ci nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwi±zania stanowi±ce podstawê do sk³adania ofert, je¿eli zamawiaj±cy przewiduje nagrody: Nie dotyczy.
IV.3.4) Termin sk³adania wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu lub ofert: 22.04.2008 godzina 09:00, miejsce: Teatr Muzyczny CAPITOL Wroc³aw, ul. Marszalka J. Pi³sudskiego 72, w pok. 209 (sekretariat).
IV.3.5) Termin zwi±zania ofert±: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu sk³adania ofert).
IV.3.6) Informacje dodatkowe, w tym dotycz±ce finansowania projektu/programu ze ¶rodków Unii Europejskiej: Nie dotyczy.
INNE PRZETARGI Z WROC£AWIA
- "Sukcesywna dostawa warzyw i owoców mro¿onych do Dolno¶l±skiego Centrum Sportu w Jakuszycach." - ZP/TP/32/2025
- Us³uga organizacji i realizacji szkoleñ dla kadry pedagogicznej szkó³ podstawowych gminy Wroc³aw i gminy Kobierzyce - w podziale na 15 zadañ
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Stanis³awowskiej 103 we Wroc³awiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Wykonanie wanien hydroszczelnych w szybach d¼wigów Fb1, Fb2, Fb3 i Fb5
- ¦wiadczenie przez Wykonawcê us³ugi w zakresie przewozu pacjentów karetk± transportow± z miejsca zamieszkania do Poradni Leczenia Ran Przewlek³ych u Zamawiaj±cego i powrót II
- Wdro¿enie projektu korekty docelowej organizacji ruchu na ul. Wieczystej i ul. £ódzkiej we Wroc³awiu
wiêcej: przetargi w Wroc³awiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przebudowa budynku remizy OSP wraz z rozbudow± na potrzeby ¿³obka i Centrum Us³ug Spo³ecznych
- Remont budynku nr 17 Celestynów
- Przystosowanie pomieszczeñ nr 108 w budynku nr 4 Zegrze
- Us³ugi konserwacyjne elektryczne, wymiana instalacji elektrycznych w lokalach oraz drobne prace remontowe elektryczne w budynkach w³asnych i zarz±dzanych przez Tomaszowskie TBS.
- Budowa o¶wietlenia drogowego na obszarze Gminy Jedliñsk w ramach zadañ inwest.: Budowa o¶wiet. - Bierwiecka Wola (Czekajów) dzia³ka nr 354/1 oraz Budowa o¶wiet. ulicznego w Piastowie na ul. Pogodnej
- Dostawa i monta¿ instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii oraz pompy ciep³a w budynku Miejskiego Domu Kultury w Cz³uchowie, w którym prowadzi dzia³alno¶æ statutow± Ochotnicza Stra¿ Po¿arna
Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.