To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2018-12-04
Ogłoszenie nr 500289279-N-2018 z dnia 04-12-2018 r.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Żyrardów" Spółka z o.o.: Zadanie 27 pn.: "Promocja Projektu"
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
tak
Nazwa projektu lub programu
Projekt pn.: "Gospodarka wodno-ściekowa w mieście Żyrardów - Etap III", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 638489-N-2018
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Żyrardów" Spółka z o.o., Krajowy numer identyfikacyjny 75008665300000,
ul. ul. Czysta
5,
96300
Żyrardów, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
+48 46 855 40 41, e-mail
pgkjrp@zyrardow.pl, faks
+48 46 855 32 80.
Adres strony internetowej (url): https://www.pgk.zyrardow.pl
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Zadanie 27 pn.: "Promocja Projektu"
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):ZP/JRP/U/17/2018
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych w ramach Zadania 27 pn.: "Promocja Projektu", wchodzącego w skład Projektu pn.: "Gospodarka wodno-ściekowa w mieście Żyrardów - Etap III". Działania te maja na celu zwiększenie świadomości publicznej na temat środków Unii Europejskiej w Projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został ujęty w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do SIWZ.
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 79342200-5
Dodatkowe kody CPV: 22462000-6, 79341000-6, 79341400-0, 79800000-2, 39294100-0
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Przetarg nieograniczony
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
|
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
03/12/2018 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
183000.00
Liczba otrzymanych ofert:
1
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: PHIN Consulting Sp. z o.o.
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
225090.00
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom nie Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
INNE PRZETARGI Z ŻYRARDOWA
- Dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą zbiorników
- "Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z recyklera na terenie miasta Żyrardowa."
- Wykonanie remontu oraz termomodernizacji budynków usytuowanych przy ul. F. Chopina 8 oraz przy ul. L.Waryńskiego 25 w Żyrardowie w ramach projektu pn."Domy pełne historii - etap II.
więcej: przetargi w Żyrardowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa oznakowanych gadżetów reklamowych z logotypem dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - - Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych
- Przeprowadzenie kampanii promocyjnej wykorzystania Funduszy Europejskich na rozbudowę Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności im. Dziewięciu Górników z "Wujka" w Katowicach (...)
- "Obsługa brandingowa Stadionu Śląskiego"
- Promocja Zamawiającego przez Wykonawcę w Rozgrywkach Ligi Mistrzów Mężczyzn w Tenisie Stołowym.
- Usługa druku materiałów poligraficznych i wydawnictw oraz dwumiesięcznika "Doradca".
- Wydanie monografii naukowych
więcej: Materiały reklamowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





