eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Rzeszów › Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji.

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2015-11-17

Rzeszów: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji.
Numer ogłoszenia: 308770 - 2015; data zamieszczenia: 17.11.2015
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy:

V zamówienia publicznego
zawarcia umowy ramowej
ustanowienia dynamicznego systemu zakupów (DSZ)

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza , ul. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 17 8651250, 8653636, 8653535, faks 17 8651075, 865383.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.rzeszow.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji..

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji. Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..

II.1.5)

  przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających

  • Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających

II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.51.00.00-2.

II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 2.

II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.


SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.2) ZALICZKI

III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).

  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla zadania częściowego nr 1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia. Wykonawca musi posiadać wiedzę i doświadczenie pozwalające na realizację zamówienia, dlatego też musi wykazać iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał co najmniej dwie usługi edukacyjne w postaci szkoleń lub kursów z zakresu tematycznego związanego z sieciami komputerowymi i usługi te zostały wykonane należycie. Przy czym każdy z kursów miał dotyczyć urządzeń co najmniej 2 różnych producentów urządzeń sieciowych. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ. Dla zadania częściowego nr 2 Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).

  • III.3.3) Potencjał techniczny

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla zadania częściowego nr 1 Wykonawca musi dysponować odpowiednim potencjałem technicznym pozwalającym na realizację zamówienia, dlatego też musi wykazać iż, posiada lub będzie posiadał: co najmniej 6 urządzeń MikroTik, 3 przełączniki sieciowe Extreme Networks, kontroler WLAN Extreme Networks, jeden punkt dostępowy oraz NAC Extreme Networks, sondę IFP FlowMon i kolektor IFC FlowMon. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ. Dla zadania częściowego nr 2 Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).

  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla zadania częściowego nr 1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, że dysponują lub będą dysponować profesjonalną kadrą szkoleniową tj. co najmniej trzema osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającymi: - wykształcenie wyższe techniczne na poziomie magisterskim, w tym przynajmniej jednej osoby wykształcenie wyższe techniczne na poziomie magisterskim w specjalności systemy i sieci komputerowe. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ. Dla zadania częściowego nr 2 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, że dysponują lub będą dysponować profesjonalną kadrą szkoleniową tj. co najmniej jedną osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającą: 1. Znajomość zasad tworzenia oprogramowania zgodnie z konwencją cont. delivery i continous integraction. 2. Co najmniej 5 letnie doświadczenie z zakresu wytwarzania oprogramowania. 3. Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji. 4. Doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej 100 osobowym zespołem przy wytwarzaniu oprogramowania. 5. Doświadczenie w używaniu narzędzi takich jak: a) GIT, Junit , Maven, Java, Chef - Co najmniej 5 lat. c) Cucumber , Vagrant, Jankins/Hudson, Selenium web driver, Ansible , zabbix/munin/icinga - Co najmniej 2 lata. h) Docker, Jmetter - co najmniej 1 rok. 6. Udział w międzynarodowych projektach. 7. Praca w rozproszonej architekturze. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ.

  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).

III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY

III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
  • wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu wykonania zamówienia wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami;
  • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;

III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

Wzór oferty na dostawy;

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert:

IV.2.2)

  przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna, adres strony, na której będzie prowadzona:

IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.ogloszenia.propublico.pl/prz
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: siedzibie Zamawiającego.

IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 25.11.2015 godzina 10:00, miejsce: w siedzibie Zamawiającego pokój nr 424-1, bud. V, 35-959 Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 12.

IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: UDA-POKL.04.01.02-00-098/12-01.

IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Temat: Przeprowadzenie specjalistycznego kursu z zakresu rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu pt. Zainwestuj w siebie, Program Operacyjny Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Opis: Usługa dotyczy przeprowadzenia łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych w terminie do 10 grudnia 2015 dla kierunku Informatyka. W tym terminie należy przeprowadzić łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych dla grupy studentów max.10 osób. W ramach kursu zostanie przeprowadzone szkolenie dla jednej grupy szkoleniowej. Zajęcia powinny mieć charaktery typowych praktycznych zajęć warsztatowo-kursowych, gdzie udział wykładów nie powinien przekraczać 30 procent czasu przeznaczonego na realizacje całego kursu w ramach danego przedmiotu. Oferent zapewnia: Salę do przeprowadzenia zajęć wyposażoną w komputery posiadające bezprzewodowe karty sieciowe wraz z niezbędnym oprogramowaniem podłączone do sieci Internet. Ponadto, sala musi być wyposażona w rzutnik multimedialny umożliwiający podłączenie komputera oraz tablicę. Oferent zobowiązany jest zapewnić dostęp (bezpośrednio w sali, w której odbywać będzie się kurs) do urządzeń MikroTik, Extreme Networks, w tym kontrolera WLAN, punktu dostępowego, sondy i kolektora FlowMon oraz odpowiedniego oprogramowania, a także licencji niezbędnych do realizacji kursu. Nie dopuszcza się rozwiązań zastępczych w postaci symulatorów lub emulatorów urządzeń sieciowych, a także zestawienia zdalnego dostępu do rozwiązań fizycznie znajdujących się poza obiektem w którym odbywać się będzie szkolenie. Oferent zobowiązany jest zapewnić dojazd uczestnikom kursu spod Budynku E Politechniki Rzeszowskiej w kompleksie zlokalizowanym przy ul. W. Pola 2 w Rzeszowie do miejsca odbywania się szkolenia oraz z powrotem. Oferent zobowiązany jest do ubezpieczenia uczestników kursu w trakcie przewozu uczestników oraz w czasie realizacji kursu. Szkolenie należy zrealizować według pięciodniowego planu nauczania obejmującego po 8 godzin lekcyjnych przypadających na jeden dzień szkoleniowy (w tym dwie przerwy kawowe, każda po 15 min oraz jedna przerwa lunchowa - 30 min). Oferent zobowiązany jest do zapewnienia wyżywienia uczestnikom kursu w trakcie jego realizacji w formie poczęstunku w trakcie przerw kawowych (ciastka, woda, kawa, herbata) oraz jednego gorącego posiłku w trakcie przerwy lunchowej. Szkolenie studentów musi się zakończyć uzyskaniem przez nich certyfikatów zawierających informację o kursie, wymiarze godzin i potwierdzających ich umiejętności. Po zakończeniu usługi szkoleniowej Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumentację szkolenia, na którą złożą się: lista obecności, kopie certyfikatów, informacja o wykonaniu usługi szkoleniowej wraz z poruszaną tematyką. Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia pełnej dokumentacji z obowiązującymi oznakowaniami (zgodnie z wytycznymi dostępnymi na stronie internetowej: Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.51.00.00-2.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 50
    • 2. Kwalifikacje i doświadczenie trnerów - 50

CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji..

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: W ramach zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania, Wykonawca zobowiązany będzie do kompleksowego zorganizowania oraz przeprowadzenia 5-dniowego szkolenia pt. Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji. Szkolenie musi się odbyć w terminie: 1.12 - 20.12.2015 r. Zamówienie obejmuje świadczenie usług: ubezpieczenie, transportowych, szkoleniowych, hotelowych oraz innych wchodzących w zakres działalności hotelu (tj. usługi restauracyjne, cateringowe, wynajem sal konferencyjnych). Grupa osób uczestniczących w szkoleniu będzie liczyć max. 6 osób (studenci). W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do ubezpieczenia każdego z uczestników szkolenia od NW na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 50.000 zł. WYMAGANIA: Uczestnicy w ramach kursu powinni zdobyć wiedzę ogólną z tematu robotów przemysłowych oraz wiedzę szczegółową na temat Kompleksowego monitoringu wydajności aplikacji. W kursie powinna być wyraźnie wyodrębniona (oprócz części teoretycznej) część warsztatowa, m.in. realizacja praktycznych przykładów. sale szkoleniowe dedykowane do prowadzenia powyższego kursu, kurs przeprowadzany na stanowiskach szkoleniowych wyposażonych w zestaw komputerowy wraz z niezbędnym oprogramowaniem (dla każdego uczestnika kursu). Wszyscy uczestnicy szkolenia powinni otrzymać drukowane materiały szkoleniowe w języku polskim. Na zakończenie szkolenia należy przeprowadzić test sprawdzający wiedzę. Wykonawca wystawi uczestnikom szkolenia certyfikaty o ukończeniu szkolenia Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.51.00.00-2.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 7.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Termin wykonania - 10

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.