To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-11-06
Łęczyca: Wytwarzanie i dostawa energii cieplnej na sezon grzewczy 2008/2009 i 2009/2010 w ilości maksymalnej 2 200 GJ na jeden sezon grzewczy dla Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy przy ul. Al. Jana Pawła II 1
Numer ogłoszenia: 304111 - 2008; data zamieszczenia: 06.11.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 268345 - 2008r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy, Al. Jana Pawła II 1, Łęczyca, woj. łódzkie, tel. 0-24 388 36 10, faks 0-24 388 36 11.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wytwarzanie i dostawa energii cieplnej na sezon grzewczy 2008/2009 i 2009/2010 w ilości maksymalnej 2 200 GJ na jeden sezon grzewczy dla Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy przy ul. Al. Jana Pawła II 1.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie energii cieplnej na sezon grzewczy 2008/2009 i 2009/2010 w ilości maksymalnej 2200 GJ na sezon grzewczy dla Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy przy ul. Al. Jana Pawła II 1. Dostawca energii cieplnej wyłoniony w niniejszym postępowaniu przetargowym dokona adaptacji pomieszczeń starej kotłowni węglowej w zakresie umożliwiającym wykonanie zamówienia. Minimalny zakres prac adaptacyjnych obejmuje; - wstawienie pieców umożliwiających wytworzenie odpowiedniej ilości energii ciepła potrzebnej do ogrzania w/w kompleksu budynków - montaż czopucha kominowego - montaż miernika ciepła ( Julomierz ) - podłączenie do istniejącej instalacji..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 93.00.00.0 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 179916.00 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 24.10.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Piotr Chmielecki DORADZTWO FINANSOWE, ul.Cmentarna 20, 95-035 Ozorków, kraj/woj. łódzkie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 179916.00
- Oferta z najniższą ceną: 179916.00 oferta z najwyższą ceną: 179916.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŁĘCZYCY
- Renowacja dwóch osadników wtórnych (oznaczenie technologiczne 8.3 i 8.4) na terenie Oczyszczalni Ścieków w Łęczycy
- Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Łęczycy przy ul. Ozorkowskie Przedmieście w formule "zaprojektuj i wybuduj"
- "Bezpieczne i funkcjonalne drogi: modernizacja ul. Ks. Jerzego Popiełuszki i ul. Kwiatowej w Łęczycy" w formule "zaprojektuj i wybuduj"
więcej: przetargi w Łęczycy »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach
- Usługa kompleksowej dostawy energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby POSI
- Dostawa energii elektrycznej do obiektów na terenie gminy Babice w okresie 01.07.2025-30.06.2027
- Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Rokietnica.
- Zakup energii elektrycznej dla obiektów Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego
- Zakup energii elektrycznej
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.