eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Świdwin › "Świadczenie usług społecznych w ramach projektu pn.: Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin" - postępowanie II

Poręczenia kontraktowe dla firm startujących w przetargach publicznych




Ogłoszenie z dnia 2022-04-13


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług społecznych w ramach projektu pn.: Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” – postępowanie II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W GMINIE ŚWIDWIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330316549

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 15

1.5.2.) Miejscowość: Świdwin

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cusswidwin@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gops.swidwin.gmina.pl/index.php?id=2&no_cache=1

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług społecznych w ramach projektu pn.: Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” – postępowanie II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfd42932-a9e5-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120913

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039584/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług społecznych w ramach projektu pn.: Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin" finansowanego z EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Numer i nazwa Osi Priorytetowej: II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Numer i nazwa Działania: 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094774/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi z zakresu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej (część I - II)
Cel:Celem projektu jest zwiększenie dostępu do zintegrowanych usług społecznych odpowiadających na potrzeby społeczności lokalnej poprzez utworzenie Centrum Usług Społecznych dla 2 505 os. w Gminie Świdwin w okresie XII.2020-VIII.2023.
Celem projektu jest w szczególności utworzenie i prowadzenie Klubu Rodziny, w którym dzieci i rodzice oraz osoby oczekujące na potomstwo będą mogli się spotykać, wymieniać doświadczeniami, otrzymać wsparcie, brać udział w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów, zdobyć wiedzę, wzmocnić kompetencje rodzicielskie, rozwijać umiejętności dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia.
Grupa docelowa:Adresatami zadania są zamieszkali na terenie Gminy Świdwin rodzice (poprzez których rozumie się także opiekunów prawnych lub faktycznych) i ich dzieci, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi, oraz osoby oczekujące na potomstwo. W działaniach weźmie udział minimum 100 osób z podziałem na następujące grupy:
a) rodziny z dziećmi w tym z dziećmi z niepełnosprawnością poniżej 18 roku życia, zamieszkujące na terenie Gminy Świdwin,
b) dzieci powyżej 5 roku życia i młodzież,zamieszkujące na terenie Gminy Świdwin (dzieci powyżej 5 roku życia i osoby młode między 11, a 18 rokiem życia).
Miejsce realizacji zadania: na bazie świetlic wiejskich funkcjonujących na terenie Gminy Świdwin oraz
w miejscu wyznaczonym na terenie miasta Świdwin.
Przedmiotem zamówienia są następujące usługi z zakresu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej:
Część I: PORADNICTWO SPECJALISTYCZNE (TERAPEUTA) W RAMACH FUNKCJONOWANIA KLUBU RODZINY, W TYM PEŁNIENIE FUNKCJI OSOBY PROWADZĄCEJ W/W GRUPĘ ORAZ KOSZTY PROWADZENIA W/W GRUPY
Szczegółowy opis działania:
Realizacja zadania obejmuje w szczególności prowadzenie Klubu Rodziny, miejsc spotkań i integracji rodziców z dziećmi w tym z dziećmi z niepełnosprawnością poniżej 18 roku życia, zamieszkujących teren Gminy Świdwin.
W ramach działalności Klubu powinny być stworzone przyjazne warunki do dzielenia się doświadczeniami, problemami i dobrymi praktykami związanymi przede wszystkim z wychowywaniem dzieci. Klub ma prowadzić także działania mające na celu podnoszenie kompetencji rodzicielskich, w tym opiekuńczo-wychowawczych, a także prowadzić zajęcia rozwijające szeroko rozumiane umiejętności i zainteresowania dzieci i rodziców.
Program zajęć Klubu winien być odpowiedzią na zapotrzebowanie rodziców oraz dzieci, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi oraz osób oczekujących na potomstwo.
Rekomenduje się opracowywanie programu zajęć przy udziale adresatów zadania oraz w oparciu o ich potrzeby i pomysły.
Klub realizuje swoje zadania w szczególności poprzez:
- pełnienie funkcji przyjaznego miejsca spotkań, integracji oraz wymiany doświadczeń;
- organizację zajęć w okresie od kwietnia 2022 roku do maja 2022 r. 2 razy w miesiącu po 3,5 godz., łącznie 7 godz. w miesiącu od czerwca 2022 do lipca 2022 r. 3 razy w miesiącu po 3,5 godz., łącznie 10,5 godz. w miesiącu, od sierpnia 2022 roku do sierpnia 2023 r. 2 razy w miesiącu po 2,5 godz., łącznie 5 godz. w miesiącu – Zamawiający dopuszcza zmianę powyższego harmonogramu przez okres 18 miesięcy przez terapeutę. Rekomenduje się prowadzenie Klubu także w wybrane soboty oraz organizację zajęć w tygodniu w godzinach popołudniowych./ łącznie 100 godzin
Koszt realizacji zadania zawiera wynagrodzenie terapeuty oraz koszty prowadzenia spotkania: serwis kawowy: kawa, herbata, śmietanka do kawy, cukier, ciastka, ewentualne materiały pomocnicze niezbędne do realizacji spotkań.
W Klubie dzieci mogą przebywać wyłącznie z rodzicem, który zapewnia dziecku/dzieciom opiekę. Podmiot prowadzący Klub będzie zobowiązany do przekazywania do CUS w Świdwinie co najmniej miesięcznego harmonogramu spotkań oraz zajęć/warsztatów, w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego okres objęty harmonogramem.
ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG DLA CZĘŚCI
ZAMÓWIENIA I - II
1. Trener powinien prowadzić zajęcia/spotkania/warsztaty w oparciu o ramowy zakres tematyczny.
2. Zajęcia/spotkania/warsztaty rozumiane są jako spotkanie bezpośrednie wykładowcy/trenera z daną grupą.
3. Zamawiający zapewnia salę do prowadzenia zajęć.
4. Czas trwania 1 godziny zajęć/spotkań/warsztatów wynosi 60 minut.
5. Termin organizacji zajęć/spotkań/warsztatów musi być dostosowany do potrzeb i możliwości osób
z nich korzystających oraz zgodny z harmonogramem realizacji projektu oraz uzgodniony
z Zamawiającym.
6. Wykładowca/Trener będzie zobowiązany do współpracy z kadrą projektu „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” w sprawach organizacyjnych warsztatów/ oraz dokumentacji.
7. Wykonawca będzie zobowiązany do przekazania Zamawiającemu podpisaneji uzupełnionej dokumentacji, związanej z prowadzonym warsztatem, w tym listy obecności, ankiety oceniające, dokumentację zdjęciową oraz materiaływypracowane z grupą.
8. Wykonawca będzie zobowiązany do informowanie właściwego pracownika Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin o występujących problemach i trudnościach w realizacji zadań.
9. Wykonawca pokrywa koszty związane z dojazdem do miejsca świadczenia usług orazewentualnym noclegiem trenera i jego wyżywieniem.
10. Wykonawca ma obowiązek poinformowania uczestników/uczestniczeko współfinansowaniu zajęć ze środków Unii Europejskiej w ramach EuropejskiegoFunduszu Społecznego,
11. Wykonawca zobowiązany będzie do posługiwania się językiem wolnym od stereotypóworaz nie dyskryminowanie uczestników warsztatów ze względu na ich płeć, wiek,wykształcenie, obszar zamieszkania, niepełnosprawność, rasę, wyznanie, czy orientacjęseksualną.
12. Terminowa realizacja powierzonego zadania.
13. Prowadzenie i bieżące przekazywanie dokumentacji związanej z prowadzonymwarsztatem.
14. Prowadzenie miesięcznej ewidencji godzin uwzględniającej zaangażowanie zawodowe w miesiącach wykonywania usługi i przekazywanie jej Zamawiającemu.
15. Oferent winien zapewnić profesjonalnych specjalistów do prowadzenia spotkań oraz zajęć/warsztatów posiadających umiejętności w zakresie pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach rozwojowych. Działania specjalistów i osób prowadzących warsztaty powinny skupiać się przede wszystkim na aspektach z-wiązanych z rozwojem dzieci.
17. Wykonawca w zakresie realizacji zamówienia opracuje i przedstawi program zajęć.
18. Zamawiający zastrzega sobie prawo bieżącej kontroli w zakresie przestrzegania przez Wykonawcę jakości wykonywanych usług.
19. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania szczególnych zasad ostrożności wynikających z zagrożenia COVID-19. Po stronie Wykonawcy jest koszt zakupu środków ochrony osobistej dla osób wykonujących zamówienie i ich stosowanie, tj.: płynów dezynfekujących, jednorazowych rękawiczek, maseczek oraz innych środków ochrony osobistej jeżeli będzie występowała konieczność w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. O zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2020 r. poz. 1845 ze zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85310000-5 - Usługi pracy społecznej

85312300-2 - Usługi dozoru i doradztwa

85312320-8 - Usługi doradztwa

85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 11726,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi z zakresu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej (część I - II)
Cel:Celem projektu jest zwiększenie dostępu do zintegrowanych usług społecznych odpowiadających na potrzeby społeczności lokalnej poprzez utworzenie Centrum Usług Społecznych dla 2 505 os. w Gminie Świdwin w okresie XII.2020-VIII.2023.
Celem projektu jest w szczególności utworzenie i prowadzenie Klubu Rodziny, w którym dzieci i rodzice oraz osoby oczekujące na potomstwo będą mogli się spotykać, wymieniać doświadczeniami, otrzymać wsparcie, brać udział w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów, zdobyć wiedzę, wzmocnić kompetencje rodzicielskie, rozwijać umiejętności dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia.
Grupa docelowa:Adresatami zadania są zamieszkali na terenie Gminy Świdwin rodzice (poprzez których rozumie się także opiekunów prawnych lub faktycznych) i ich dzieci, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi, oraz osoby oczekujące na potomstwo. W działaniach weźmie udział minimum 100 osób z podziałem na następujące grupy:
a) rodziny z dziećmi w tym z dziećmi z niepełnosprawnością poniżej 18 roku życia, zamieszkujące na terenie Gminy Świdwin,
b) dzieci powyżej 5 roku życia i młodzież,zamieszkujące na terenie Gminy Świdwin (dzieci powyżej 5 roku życia i osoby młode między 11, a 18 rokiem życia).
Miejsce realizacji zadania: na bazie świetlic wiejskich funkcjonujących na terenie Gminy Świdwinoraz
w miejscu wyznaczonym na terenie miasta Świdwin.
Przedmiotem zamówienia są następujące usługi z zakresu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej:
Część II:PROWADZENIE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH (PEDAGOG)
W RAMACH FUNKCJONUJĄCEGO KLUBU RODZINY

Szczegółowy opis działania:
Realizacja zadania obejmuje w szczególnościorganizację zajęć z pedagogiem dla dzieci i rodziców, w tym prowadzenie zajęć pozalekcyjnych:
a) ogólnorozwojowych dla dzieci – np. zajęcia umuzykalniające, plastyczne, sensoryczne w wymiarze łącznym 117 godzin prowadzone dla trzech grup po minimum 10 osób na bazie świetlic wiejskich.
Zajęcia mają być prowadzone w oparciu o opracowany przez wykonawcę program. Prowadzący zajęcia będzie odpowiadał za przygotowanie, realizację i dokumentację zajęć dla dzieci, a działania dostosowywane będą do potrzeb odbiorców usług edukacyjnych. Minimalny zakres zajęć:
- prowadzenie prac plastycznych z dziećmi, nauka malowania farbami, uczenie kreatywności, pomoc w usprawnianiu prac manualnych, itp.
- przygotowanie z dziećmi teatrzyków, opracowanie programów występów okolicznościowych (np. Dzień Babci i Dziadka).
Grupa wiekowa odbiorców zostanie podana po wyłonieniu Wykonawcy.
b) z języka obcego przez zabawę (język angielski lub niemiecki) w wymiarze łącznym 117 godzinprowadzone dla trzech grup po minimum 10 osób na bazie świetlic wiejskich.
Zajęcia mają być prowadzone w oparciu o opracowany przez wykonawcę program. Prowadzący zajęcia będzie odpowiadał za przygotowanie, realizację i dokumentację zajęć dla dzieci, a działania dostosowywane będą do potrzeb odbiorców usług edukacyjnych.
Minimalny zakres zajęć z języka angielskiego / niemieckiego:
- poznanie przez dziecko prostych słów i zwrotów za pomocą rymowanek i piosenek;
- osłuchanie się z językiem co pomoże w późniejszej nauce języka;
- ukształtowanie poczucia rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu oraz poprzez zabawy muzyczne z użyciem piosenek, zabaw w danym języku;
- nabycie umiejętności słuchania.
Grupa wiekowa odbiorców zostanie podana po wyłonieniu Wykonawcy.
Planuje się realizacje działania w następującym wymiarze:
• w roku 2022 - od sierpnia do listopada w wymiarze 26 godzin miesięcznie, tj. 13 spotkań po 2 godziny,
• w roku 2023 - od stycznia do marca w wymiarze 26 godzin miesięcznie, tj. 13 spotkań po 2 godziny, w miesiącu kwietniu 43 godziny, 13 spotkań po 3 godziny oraz 1 spotkanie po 4 godziny, w miesiącu czerwcu w ilości 9 godzin, tj. 3 spotkania po 3 godziny.
W wycenę realizacji działania należy wliczyć wynagrodzenie specjalisty, koszt dojazdu do miejsca prowadzenia zajęć oraz koszt zakupu materiałów do realizacji przedmiotowych zajęć (np. materiały plastyczne, upominki dla dzieci, itp.)/ łącznie 234 godz.
Dopuszcza się zatrudnienie więcej, niż jednego pedagoga.
Rekomenduje się opracowywanie programu zajęć przy udziale adresatów zadania oraz w oparciu o ich potrzeby i pomysły.
ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG DLA CZĘŚCI
ZAMÓWIENIA I - II
1. Trener powinien prowadzić zajęcia/spotkania/warsztaty w oparciu o ramowy zakres tematyczny.
2. Zajęcia/spotkania/warsztaty rozumiane są jako spotkanie bezpośrednie wykładowcy/trenera z daną grupą.
3. Zamawiający zapewnia salę do prowadzenia zajęć.
4. Czas trwania 1 godziny zajęć/spotkań/warsztatów wynosi 60 minut.
5. Termin organizacji zajęć/spotkań/warsztatów musi być dostosowany do potrzeb i możliwości osób
z nich korzystających oraz zgodny z harmonogramem realizacji projektu oraz uzgodniony
z Zamawiającym.
6. Wykładowca/Trener będzie zobowiązany do współpracy z kadrą projektu „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” w sprawach organizacyjnych warsztatów/ oraz dokumentacji.
7. Wykonawca będzie zobowiązany do przekazania Zamawiającemu podpisaneji uzupełnionej dokumentacji, związanej z prowadzonym warsztatem, w tym listy obecności, ankiety oceniające, dokumentację zdjęciową oraz materiaływypracowane z grupą.
8. Wykonawca będzie zobowiązany do informowanie właściwego pracownika Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin o występujących problemach i trudnościach w realizacji zadań.
9. Wykonawca pokrywa koszty związane z dojazdem do miejsca świadczenia usług orazewentualnym noclegiem trenera i jego wyżywieniem.
10. Wykonawca ma obowiązek poinformowania uczestników/uczestniczeko współfinansowaniu zajęć ze środków Unii Europejskiej w ramach EuropejskiegoFunduszu Społecznego,
11. Wykonawca zobowiązany będzie do posługiwania się językiem wolnym od stereotypóworaz nie dyskryminowanie uczestników warsztatów ze względu na ich płeć, wiek,wykształcenie, obszar zamieszkania, niepełnosprawność, rasę, wyznanie, czy orientacjęseksualną.
12. Terminowa realizacja powierzonego zadania.
13. Prowadzenie i bieżące przekazywanie dokumentacji związanej z prowadzonymwarsztatem.
14. Prowadzenie miesięcznej ewidencji godzin uwzględniającej zaangażowanie zawodowe w miesiącach wykonywania usługi i przekazywanie jej Zamawiającemu.
15. Oferent winien zapewnić profesjonalnych specjalistów do prowadzenia spotkań oraz zajęć/warsztatów posiadających umiejętności w zakresie pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach rozwojowych. Działania specjalistów i osób prowadzących warsztaty powinny skupiać się przede wszystkim na aspektach z-wiązanych z rozwojem dzieci.
17. Wykonawca w zakresie realizacji zamówienia opracuje i przedstawi program zajęć.
18. Zamawiający zastrzega sobie prawo bieżącej kontroli w zakresie przestrzegania przez Wykonawcę jakości wykonywanych usług.
19. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania szczególnych zasad ostrożności wynikających z zagrożenia COVID-19. Po stronie Wykonawcy jest koszt zakupu środków ochrony osobistej dla osób wykonujących zamówienie i ich stosowanie, tj.: płynów dezynfekujących, jednorazowych rękawiczek, maseczek oraz innych środków ochrony osobistej jeżeli będzie występowała konieczność w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. O zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2020 r. poz. 1845 ze zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85310000-5 - Usługi pracy społecznej

85312300-2 - Usługi dozoru i doradztwa

85312320-8 - Usługi doradztwa

85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 91630 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi w zakresie ochrony i promocji zdrowia (część III)

Cel:Celem projektu jest zwiększenie dostępu do zintegrowanych usług społecznych odpowiadających na potrzeby społeczności lokalnej poprzez utworzenie Centrum Usług Społecznych dla 2 505 os. w Gminie Świdwin w okresie XII.2020-VIII.2023.
Grupa docelowa:Adresatami zadania są mieszkańcy Gminy Świdwin:
a) zajęcia z zakresu pierwszej pomocy dla uczniów – 80 osób - dzieci powyżej 5 roku życia i młodzież (dzieci powyżej 5 roku życia i osoby młode między 11 a 18 rokiem życia)
b) zajęcia fizyczne dla 3 grup wiekowych – 80 osób - dzieci, dorośli, seniorzy
c) zajęcia z dietetykiem – 30 osób powyżej 60 roku życia
d) usługi fizjoterapeutyczne – usługa ogólnodostępna dla łącznie 80 osób.
Miejsce realizacji zadania:na bazie świetlic wiejskich funkcjonujących lub szkół publicznych na terenie Gminy Świdwin oraz w gospodarstwach domowych uczestników projektu oraz w wyznaczonym miejscu na terenie miasta Świdwin.

Część III: ZAJĘCIA FIZYCZNE DLA 3 GRUP WIEKOWYCH – DZIECI, DOROŚLI, SENIORZY
Szczegółowy opis działania:
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów z Gminy Świdwin. Zajęcia mają wzmacniać zdrowie, ruchliwość i kondycję, uczyć jak dbać o sprawność i lepsze życie. Ćwiczenia ogólnorozwojowe mają poprawiać ruchliwość stawów, siłę mięśni i zapewnić lepsze funkcjonowanie układu oddechowego, nerwowego i krążenia. Zajęcia muszą być dostosowane do możliwości uczestników mając na uwadze ich schorzenia i poziom aktywności. Winny być podzielone na trzy fazy: rozgrzewkę, część główną i rozciągnie.
Wielkość zamówienia oraz łączna liczba godzin: 3 grupy, spotkanie 4 razy w miesiącu po 1 godzinie, łącznie 12 godzin w miesiącu, wg ustalonego harmonogramu, gdzie 1 godzina zegarowa to 60 minut, łącznie 240 godzin:
- w roku 2022 – 144 godziny,
- w roku 2023 – 96 godzin.
Koszt realizacji zadania zawiera wynagrodzenie specjalisty, dojazd do miejsca spotkania, zapewnienie mat do ćwiczeń (zakup lub użyczenie), zapewnienie napojów (wody niegazowanej) podczas zajęć,
Istotne warunki zamówienia:
• odpowiednie kwalifikacje (instruktor fitness, trener personalny),
• doświadczenie w pracy jako instruktor,
• dobra organizacja pracy, punktualność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• dbanie o bezpieczeństwo, przestrzeganie regulaminów oraz kulturalne zachowanie przez ćwiczących,
• prowadzenie zajęć, instruowanie ćwiczących w zakresie wykonywanych ćwiczeń z fitness,
Instruktor fitness:
Praca w miesiącach IV 2022– VIII 2023 (łącznie 240 godz.) w tym:
• Gimnastyka dla Seniora 60+ – 80 godz.
• Zajęcia gimnastyczno-taneczne dla dzieci – 80 godz.
• Zajęcia fitness dla dorosłych – 80 godz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia

85310000-5 - Usługi pracy społecznej

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 21924,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty dla tej części postępowania

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu podlega odrzuceniu na podstawie art. art. 226 ust. 1 pkt. 2 ppkt. b) ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty dla tej części postępowania

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.