To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-06-16
Szczecin: Usługa polegająca na konserwacji i naprawie sprzętu kwaterunkowego koszarowego.
Numer ogłoszenia: 193070 - 2009; data zamieszczenia: 16.06.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 156576 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, ul. Narutowicza 17B, Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 091 8892000, 8892026, faks 091 8892024, 8892029, 4331054.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Jednostka Organizacyjna MON.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługa polegająca na konserwacji i naprawie sprzętu kwaterunkowego koszarowego..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy części: a) Część I - Konserwacja łóżek koszarowych uniwersalnych i skrzyń metalowych na akta. b) Część II - Naprawa i konserwacja szaf metalowych na odzież i szafek metalowych przyłóżkowych żołnierskich c) Część III - Naprawa i konserwacja szaf metalowych na akta i skrzyń metalowych na akta.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.80.00.00 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 269810.00 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Część I -Konserwacja łóżek koszarowych uniwersalnych i skrzyń metalowych na akta.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.06.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 7.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- AG Reklama, ul. Ogrodowa 13, 74-107 Radziszewo, kraj/woj. zachodniopomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 59 400,00
- Oferta z najniższą ceną: 59 400,00 oferta z najwyższą ceną: 81 600,00
- Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Część II- Naprawa i konserwacja szaf metalowych na odzież i szafek metalowych przyłóżkowych żołnierskich .
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.06.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PROSPER-NET , Jan Ziętarski, ul. Jasna 3/17, 62-200 Gniezno, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 141 600,00
- Oferta z najniższą ceną: 141 600,00 oferta z najwyższą ceną: 151 500,00
- Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: Część III- Naprawa i konserwacja szaf metalowych na akta i skrzyń metalowych na akta .
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.06.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"DEKO-ART" SP. Z O.O. W LIKWIDACJI
jakie przetargi wygrała firma
"DEKO-ART" SP. Z O.O. W LIKWIDACJI
- DEKO-ART. Sp. z o.o., ul. Podleśna 9, Malachin, 89-650 Czersk, kraj/woj. pomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 68 810,00
- Oferta z najniższą ceną: 68 810,00 oferta z najwyższą ceną: 89 550,00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- Rozbiórka Przystani Pola Refulacyjnego Mańków
- Badanie ankietowe na temat uwarunkowań i skutków emigracji zdrowotnej wśród rodzin z dziećmi z chorobami rzadkimi realizowane w ramach konkursu Miniatura 9 Narodowego Centrum Nauki.
- Wykonanie ekspertyz dendrolog. na podst. przeprowadzonych badań instrumentalnych, inspekcji z poziomu gruntu lub inspekcji z poziomu korony drzew wraz z wprowadzeniem danych do aplikacji GREENSPACES
- Wykonanie projektu budowlanego na budowę budynku biurowego oraz na przebudowę istniejącego Budynku Administracyjnego A.1.1, na terenie ZTUO w Szczecinie.
- Remont pomieszczeń biurowych oraz części wspólnych w budynku przy ul. Jagiellońskiej 33 w Szczecinie
- Prace czerpalne w małych portach w 2025 r. część II
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE BADAŃ DOZOROWYCH, PRZEGLĄDÓW, SPRAWDZENIE I LEGALIZACJA SPRZĘTU SŁUŻBY MPS I GZ 26 WOG
- Wykonywanie bieżących działań konserwacyjnych dla urządzeń oraz elementów infrastruktury systemu TRISTAR na terenie Gdyni
- Konserwacja oraz przygotowanie do ekspozycji obrazu Józefa Mehoffera "Portret Marszałka Józefa Piłsudskiego", przekazanego na przechowanie przez MKiDN
- przegląd i konserwacje urządzeń radiometrycznych zlokalizowanych w punktach kontrolnych DPG Krościenko, DPG Korczowa, DPG Medyka, DPG Budomierz, KPG Medyka, Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka-
- Wykonanie dostaw i usług z zakresu z projektu "Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce" na terenie Nadleśnictwa Czerwony Dwór w roku 2025
- Obsługa, konserwacja oraz naprawy awaryjne kotłowni gazowych i hydroforni w budynkach zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.