Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2010-06-02
Numer ogłoszenia: 143795 - 2010; data zamieszczenia: 02.06.2010
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 143589 - 2010 data 02.06.2010 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Piastowska 21, 97-500 Radomsko, woj. łódzkie, tel. 044 6834422, fax. 044 6834422.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.2) Tekst, który należy dodać:
- Miejsce, w którym należy dodać tekst: Cz.1 IV.3.
- Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
- Miejsce, w którym należy dodać tekst: Cz.2 IV.3.
- Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
- Miejsce, w którym należy dodać tekst: Cz.3 IV.3.
- Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
INNE PRZETARGI Z RADOMSKA
- Przygotowanie i dostawa posiłków dla osób przebywających w Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnym w Radomsku w 2026 roku
- Realizacja Programu OLiOC oraz zadania pn. "Doposażenie międzygminnego - powiatowego magazynu ds. zarządzania kryzysowego Powiatu Radomszczańskiego" - dostawa agregatów prądotwórczych
- Budowa drogi leśnej w oddz. 638, 639, 639/640 w leśnictwie Folwarki
- Budowa drogi leśnej w oddz. 615/616, 629/630 w leśnictwie Folwarki
- Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym nieruchomości własnych i Gminy Miasta Radomsko oraz pomieszczeń biurowych TBS w Radomsku sp. z o.o.
- Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości kompleksu obiektów sportowo - rekreacyjnych Aquara przy ul. Św. Jadwigi Królowej 22 w Radomsku w 2026 roku
więcej: przetargi w Radomsku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





