eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi GdańskNadzór autorski nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym XPERT oraz dostosowanie go do wymogów określonych przez przepisy prawa oraz do innych systemów i potrzeb Uniwersytetu Gdańskiego.

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2014-04-14

Gdańsk: Nadzór autorski nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym XPERT oraz dostosowanie go do wymogów określonych przez przepisy prawa oraz do innych systemów i potrzeb Uniwersytetu Gdańskiego.
Numer ogłoszenia: 126040 - 2014; data zamieszczenia: 14.04.2014
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Gdański, ul. Bażyńskiego 1A, 80-952 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. 058 5232344, faks 058 5232484, 5523741 , strona internetowa www.univ.gda.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Nadzór autorski nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym XPERT oraz dostosowanie go do wymogów określonych przez przepisy prawa oraz do innych systemów i potrzeb Uniwersytetu Gdańskiego..

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest nadzór autorski nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym XPERT oraz dostosowanie go do wymogów określonych przez przepisy prawa oraz do innych systemów i potrzeb Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Pod pojęciem -nadzoru autorskiego -Zamawiający rozumie: 1) Sprawowanie stałego nadzoru nad pracą modułów i wspomagania Zamawiającego w rozwiązywaniu zgłaszanych mu problemów. 2) Usuwanie stwierdzonych błędów w oprogramowaniu. 3) Dostosowywanie oprogramowania do innych systemów operacyjnych Zamawiającego po wcześniejszym sprawdzeniu przez Wykonawcę technicznych możliwości współpracy oprogramowania z tymi systemami. 4) Modyfikowanie oprogramowania w zakresie niezbędnym do współpracy z innymi programami wykorzystywanymi przez Zamawiającego. 5) Dokonywanie zmian w instalacjach modułów i kodzie oprogramowania jak poniżej: a) modyfikacja algorytmów obliczeń wynikających ze zmian przepisów prawnych oraz zmian w sposobie organizacji Uniwersytetu Gdańskiego, b) uaktualnianie tytułów ekranowych wynikające z potrzeb Zamawiającego, c) sporządzanie nowych oraz modyfikowanie istniejących szablonów wydruków według potrzeb zgłaszanych przez Zamawiającego, d) bieżące optymalizowanie konfiguracji modułów i oprogramowania uwzględniające potrzeby Zamawiającego. W skład systemu wchodzą moduły Baza Główna (SL), Obsługa Finansowa (DK),Finansowo-Księgowy (FK),Środki Trwałe (ST), Kasa (KS), Bank (BA),Sprzedaż (SP)..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.00.00.00 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia .

II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

SEKCJA III: PROCEDURA

Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienie wyboru trybu

    Zintegrowany System Informatyczny XPERT został stworzony na zlecenie i zgodnie z wymogami Uniwersytetu Gdańskiego przez firmę Xpert-System s.c. Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruczyński, ul.Damroki 10/24 81-572 Gdynia. Wykonawcy systemu przysługują wyłączne prawa autorskie, osobiste i majątkowe do systemu zastrzeżone w umowie wdrożeniowej. Z uwagi na trwające prace nad wdrożeniem zintegrowanego systemu Zarządzania Uczelnią, którego uruchomienie planowane jest na początek 2015 roku zachodzi uzasadniona potrzeba dalszego wykorzystywania, serwisowania oraz modyfikacji polegającej na dostosowaniu do bieżących potrzeb i obowiązujących przepisów obecnego systemu finansowo-księgowego. Biorąc również pod uwagę specyfikę wdrażania systemów informatycznych konieczne jest utrzymanie dotychczas funkcjonujących systemów przynajmniej przez rok od momentu planowanego startu produkcyjnego w stanie pełnej użyteczności, a w późniejszym okresie, o ile wdrożenie przebiegnie zgodnie z planem, w stanie umożliwiającym generowanie raportów, zestawień i dostęp do danych z okresów, kiedy system był użytkowany produkcyjnie.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA

  • Xpert-System Spółka Cywilna Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruszyński, ul.Damroki 10/24, 81-572 Gdynia, kraj/woj. pomorskie.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.