eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › EXPOL SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

EXPOL SP. Z O.O.
Jana Pawła II 25
28-362 Nagłowice
woj. świętokrzyskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie EXPOL SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

196 308 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma EXPOL SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie śląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie EXPOL SP. Z O.O. zamówień to 196 308,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A..

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 196 308,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. przetargu, którego przedmiotem było Wykonanie kompleksowych usług pralniczych dla potrzeb Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK Makoszowy..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 196 308,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Wykonanie kompleksowych usług pralniczych dla potrzeb Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK Makoszowy. Przetarg ogłoszony był przez Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A..


Liczba udzielonych firmie EXPOL SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy EXPOL SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 196 308,00 PLN 1
RAZEM: 1 196 308,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 196 308,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma EXPOL SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi fryzjerskiePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma EXPOL SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Bytom (1 przetarg na łączną kwotę 196 308,00 zł).

Lista przetargów, w których firma EXPOL SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-04-06 Bytom

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Usługi

Wykonanie kompleksowych usług pralniczych dla potrzeb Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK Makoszowy.
196 308,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma EXPOL SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 196 308,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


bezpłatny program PIT 2019
Dodaj swoje pytanie