Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2018-11-03
Ogłoszenie nr 500263618-N-2018 z dnia 03-11-2018 r.
Poznań:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU
Numer: 642093-N-2018
Data: 29/10/2018
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Krajowy numer identyfikacyjny 28883400000,
ul. ul. Przybyszewskiego
49,
60355
Poznań, woj.
wielkopolskie, państwo
Polska, tel.
618 691 759, e-mail
dzp@spsk2.pl, faks
618 691 847.
Adres strony internetowej (url): www.spsk2.pl
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji:
IV
Punkt:
6.2
W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 2018-11-06, godzina: 11:00,
W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 2018-11-13, godzina: 11:00,
INNE PRZETARGI Z POZNANIA
- AN/ZP/130/25 Realizacji oznakowania wewnętrznego w dwóch budynkach Politechniki Poznańskiej, zlokalizowanych na Kampusie Warta w Poznaniu.
- Wydruk i dostawa materiałów dla ROPS w Poznaniu w 2025 roku
- Remont pomieszczeń w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Poznaniu zlokalizowanym w Pile
- Wykonanie usługi polegającej na naświetleniu, druku, bigowaniu, oprawie introligatorskiej oraz dostawie do siedziby Muzeum Narodowego w Poznaniu wydawnictw
- Dostawa produktu leczniczego - programy lekowe - Infliximab s.c.
- Zakup i dostawa materiałów elektrycznych dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu
więcej: przetargi w Poznaniu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.