eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Warszawa › Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,OSTROBRAMSKA" wynajmie plac wraz z lokalem użytkowym położony w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 73OGŁOSZENIE Z DNIA 2017-08-05


NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO

Nazwa: Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Ostrobramska"
Adres: Tarnowiecka 7, 04-174 Warszawa
Województwo: mazowieckie

Telefon: (22) 612-56-66PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Określenie przedmiotu zamówienia:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,OSTROBRAMSKA" wynajmie plac wraz z lokalem użytkowym położony w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 73

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie


PROCEDURA

Rodzaj zamówienia: inne

Tryb postępowania: przetarg nieograniczony

Termin składania ofert: 2017-11-30


TREŚĆ PRZETARGU

Oznaczenie i powierzchnia placu i lokalu użytkowego:

- plac o powierzchni ok. 1660 m?, położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. Ostrobramskiej 73, objęty całodobową ochroną i monitoringiem. Lokal użytkowy o powierzchni 32 m?, wyposażony jest w instalację wod-kan., elektryczną, c.o. oraz samodzielne wejście.

Dotychczas plac wynajmowany był z przeznaczeniem na komis samochodowy, może on jednak być zagospodarowany w innej formie jeżeli nie sprzeciwiają się temu odrębne przepisy prawa, a sposób użytkowania nie spowoduje uciążliwości ani nie zakłóci działalności innych najemców lokali użytkowych w budynku przy ul. Ostrobramskiej 73.

Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu (22) 612-56-66. Oferty najmu prosimy składać w siedzibie Spółdzielni pod adresem ul. Tarnowiecka 7 04-174 Warszawa.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwujJeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

REKLAMA

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.