eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi usuwania oblodzeń - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi usuwania oblodzeń

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 4

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2024-02-26
2024-03-07 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Usługi Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Fizyczna ochrona obiektów przy ul. Flory 2 oraz ul. Bacciarellego 4 (część I) i Bazy Transportowej i Magazynowej przy ul. Augustówka 6 wraz z usługami gospodarczymi (część II)
2024-02-23
2024-03-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kalisz Usługi KALISKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania nieruchomości mieszkalnych (teren zewnętrzny i klatki schodowe) należących do zasobów Kaliskiego TBS Spółka z o.o., w podziale na 6 części.
2024-02-22
2024-03-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Rawa Mazowiecka Usługi Miasto Rawa Mazowiecka Utrzymanie Parku Miejskiego w Rawie Mazowieckiej
2024-02-20
2024-02-28 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Golub-Dobrzyń Usługi ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GOLUBIU-DOBRZYNIU Usuwanie oblodzeń i odśnieżanie dróg powiatowych


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Usługi usuwania oblodzeń. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Fizyczna ochrona obiektów przy ul. Flory 2 oraz ul. Bacciarellego 4 (część I) i Bazy Transportowej i Magazynowej przy ul. Augustówka 6 wraz z usługami gospodarczymi (część II); Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania nieruchomości mieszkalnych (teren zewnętrzny i klatki schodowe) należących do zasobów Kaliskiego TBS Spółka z o.o., w podziale na 6 części.; Utrzymanie Parku Miejskiego w Rawie Mazowieckiej; Usuwanie oblodzeń i odśnieżanie dróg powiatowych;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Usługi usuwania oblodzeń możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Usługi usuwania oblodzeń lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Usługi usuwania oblodzeń były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Usługi usuwania oblodzeń (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.