eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne - Wyniki wyszukiwania

CPV: Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 3

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2023-11-28
2023-12-14 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Uniejów Roboty budowlane Gmina Uniejów Remont świetlic wiejskich w gminie Uniejów (..): Orzeszków, Skotniki i Wola Przedmiejska w ramach zadania:Remont wraz z wyposażeniem świetlic wiejskich (..) Orzeszków, Skotniki i Wola Przedmiejska.
2023-11-27
2023-12-14 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wrocław Roboty budowlane TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Remont piwnic i klatek schodowych wraz z wymianą oświetlenia w budynku mieszkalnym przy ulicy Brzezińskiej 13-29 we Wrocławiu, klatka 21,23,25,27.
2023-11-06
2024-01-10 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Świdnica Roboty budowlane GMINA ŚWIDNICA Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Remont świetlic wiejskich w gminie Uniejów (..): Orzeszków, Skotniki i Wola Przedmiejska w ramach zadania:Remont wraz z wyposażeniem świetlic wiejskich (..) Orzeszków, Skotniki i Wola Przedmiejska.; Remont piwnic i klatek schodowych wraz z wymianą oświetlenia w budynku mieszkalnym przy ulicy Brzezińskiej 13-29 we Wrocławiu, klatka 21,23,25,27.; Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej;

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.