To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-04-16
Gdańsk: DOSTAWA MATERIAŁÓW I UPOMINKÓW REKLAMOWYCH DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO
Numer ogłoszenia: 85589 - 2012; data zamieszczenia: 16.04.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 69519 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Gdański, ul. Bażyńskiego 1A, 80-952 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. 058 5232344, faks 058 5232484, 5523741.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA MATERIAŁÓW I UPOMINKÓW REKLAMOWYCH DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i upominków reklamowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego według załączników nr 2 i 7 do SIWZ . 2. Miejsce dostaw materiałów i upominków reklamowych wskazane są w załącznikach nr 7 do SIWZ . 3. Szczegółowe dane teleadresowe osób upoważnionych do odbioru materiałów , zostaną dostarczone drogą elektroniczną Wykonawcy wyłonionemu w przetargu, po podpisaniu umowy. 4. Oferowane materiały i upominki reklamowe muszą być fabrycznie nowe i na dzień składania ofert nie są wycofane przez producenta z produkcji lub sprzedaży. 5. Materiały wykorzystywane będą w celu promocji Uniwersytetu Gdańskiego na Targach Edukacyjnych oraz imprezach promujących UG na np.: Bałtyckim Festiwalu Nauki, wycieczkach grup maturalnych po Kampusie UG, konferencjach oraz w celach informacyjnych. 6. Zamawiający przekazuje znaki graficzne jednostek UG oraz przykładową aplikację logo UG (załączniki nr 9: A, B, C oraz załącznik nr 10 do SIWZ ). Kompletne materiały związane z elementami identyfikacji wizualnej UG zostaną dostarczone drogą elektroniczną, po podpisaniu umowy z Wykonawcą wyłonionym w przetargu. 7. Ostateczny projekt nadruku wykonany przez Wykonawcę , zostanie wysłany do akceptacji Zamawiającemu. 8. Gwarancja na przedmiot zamówienia nie krótsza niż 12 miesięcy, liczona od daty podpisania przez obydwie strony protokołu odbioru..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 22.46.20.00 - Materiały reklamowe 39.29.41.00 - Artykuły informacyjne i promocyjne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 13.04.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Media Nord Sebastian Bać, ul. Witomińska 13, 81-311 Gdynia, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 140229,27 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 126652,96
Oferta z najniższą ceną: 126652,96 / Oferta z najwyższą ceną: 177716,34
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z GDAŃSKA
- Dostawa i montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych w 3 pomieszczeniach Wydziału Farmacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
- Dostawa krzeseł i biurek dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
- ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE OBSŁUG TECHNICZNYCH - OT, NAPRAW BIEŻĄCYCH POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH UŻYTKOWANYCH PRZEZ KPP W CHOJNICACH, TCZEWIE, BYTOWIE I SZTUMIE PRZEZ PODMIOTY ZEWNĘTRZNE
- Remont łazienek wraz z wymianą instalacji, wentylacji mechanicznej, części instalacji wod-kan i C.O. w budynku administracji
- Dostawa zestawów pomiarowych obejmujących systemy pomiarowe oraz komputery przenośne dla WIMiO PG w ram proj. "Opracowanie podwodnego półautonomicznego pojazdu ..." finans. z NCBiR, z podz. na 2 cz.
- Wykoszenie roślinności zielnej w rezerwacie przyrody "Mechowiska Sulęczyńskie" wraz z usunięciem i utylizacją biomasy.
więcej: przetargi w Gdańsku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie i dostawa gadżetów promocyjnych dla Gminy Lublin - 2 części.
- Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby promocji projektu SI2PEM.
- Dostawa balonów lateksowych z nadrukiem dla Działu Promocji i Komunikacji.
- Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla Działu Promocji i Komunikacji.
- Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
- Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla dzieci, oznakowanych logo Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy wraz z dystrybucją
więcej: Materiały reklamowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.