Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2009-05-08
Siedlce: Dostawa testów do diagnostyki brucelozy metodą ELISA; testów do badań serologicznych metodą ELISA; testów do diagnostyki chorób zakaźnych drobiu metodą ELISA; testy ELISA do analizy pozostałości; testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków; testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków (ilościowa analiza zeranolu w mięśniach, moczu oraz innych materiałach) dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie
Numer ogłoszenia: 72865 - 2009; data zamieszczenia: 08.05.2009
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach , ul. Kazimierzowska 29, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie, tel. 025 6326459, faks 025 6325584.
- Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiw.siedlce.com
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa testów do diagnostyki brucelozy metodą ELISA; testów do badań serologicznych metodą ELISA; testów do diagnostyki chorób zakaźnych drobiu metodą ELISA; testy ELISA do analizy pozostałości; testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków; testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków (ilościowa analiza zeranolu w mięśniach, moczu oraz innych materiałach) dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Dostawa testów do diagnostyki brucelozy metodą ELISA; testów do badań serologicznych metodą ELISA; testów do diagnostyki chorób zakaźnych drobiu metodą ELISA; testy ELISA do analizy pozostałości; testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków; testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków (ilościowa analiza zeranolu w mięśniach, moczu oraz innych materiałach) dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00 - Odczynniki laboratoryjne .
II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 6.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.
II.1.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Zakończenie: 31.10.2009.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
Informacja na temat wadium: Oferta nie musi być zabezpieczona wadiumIII.2) WARUNKI UDZIAŁU
- Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 22 ust.1 ustawy, tj.: posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień, posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia, nie podlegają wykluczeniu z postępowania; Ocena spełnienia warunków wymaganych od Wykonawców zostanie dokonana wg formuły 0-1 (spełnia-nie spełnia) na podstawie dokumentów i oświadczeń dołączonych do oferty..
- Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, na formularzu zgodnym z treścią wzoru oświadczenia zawartego w Części II SIWZ. Aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez zamawiającego w rozdziale II Części IV SIWZ zamawiający żąda dołączenia do oferty następujacych dokumentów: lit. a - b pkt. 1 Roz. III Pakiet 1 Część IV SIWZ - dla Pakietu nr 1; lit. a pkt. 1 Roz. III Pakiet 2 Część IV SIWZ - dla Pakietu nr 2; lit. a - c pkt. 1 Roz. III Pakiet 3 Część IV SIWZ - dla Pakietu nr 3; lit. a pkt. 1 Roz. III Pakiet 4 Część IV SIWZ - dla Pakietu nr 4; lit. a pkt. 1 Roz. III Pakiet 5 Część IV SIWZ - dla Pakietu nr 5; lit. a pkt. 1 Roz. III Pakiet 6 Część IV SIWZ - dla Pakietu nr 6.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: nie.
IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.wiw.siedlce.com.
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach 08-110 Siedlce,
ul. Kazimierzowska 29.
IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 18.05.2009 godzina 10:30, miejsce: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach 08-110 Siedlce, ul. Kazimierzowska 29 - zespół administracyjno gospodarczy i zaopatrzenia.
IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Pakiet 1 - Testy do diagnostyki brucelozy metodą ELISA.
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Testy do diagnostyki brucelozy metodą ELISA.
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
- 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Pakiet 2 - Testy do badań serologicznych metodą ELISA.
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Testy do badań serologicznych metodą ELISA.
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 3 NAZWA: Pakiet 3 - Testy do diagnostyki chorób zakaźnych drobiu metodą ELISA.
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Testy do diagnostyki chorób zakaźnych drobiu metodą ELISA.
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 4 NAZWA: Pakiet 4 - Testy ELISA do analizy pozostałości.
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Pakiet 4 - Testy ELISA do analizy pozostałości.
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 5 NAZWA: Pakiet 5 - Testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków.
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków.
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 6 NAZWA: Pakiet 6 - Testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków (ilościowa analiza zeranolu w mięśniach, moczu oraz innych materiałach).
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Pakiet 6 - Testy ELISA do analizy pozostałości hormonów i leków (ilościowa analiza zeranolu w mięśniach, moczu oraz innych materiałach).
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.
INNE PRZETARGI Z SIEDLEC
- Dostawa mebli dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu w Siedlcach.
- dostawa odczynników oraz dzierżawa analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
- Dostawa oraz wymiana dźwigu osobowego wraz z robotami towarzyszącymi w budynku Przychodni SPZOZ w Siedlcach przy ul. Formińskego 14.
- Opracowanie projektu i budowa chodnika na ul. Bukietowej w miejscowości Stok Lacki
- "Sukcesywne dostawy pieczywa, bułki tartej oraz mąki pszennej do Zakładu Karnego w Siedlcach"
- Dostawa endoskopu w ramach realizacji zadania "Doposażenie Pracowni Endoskopii Przewodu Pokarmowego"
więcej: przetargi w Siedlcach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- dostawa odczynników oraz dzierżawa analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
- Sprzedaż wraz z dostarczeniem odczynników chemicznych, pipet automatycznych oraz materiałów zużywalnych
- Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do oznaczania parametrów krytycznych oraz troponiny I, CRP i D-dimerów dla potrzeb SOR i OAiIT
- "Dostawa sprzętu, odczynników laboratoryjnych, nakłuwaczy i paneli diagnostycznych wraz z dzierżawą aparatów"
- Dostawa odczynników laboratoryjnych do Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Golubiu-Dobrzyniu
- Dostawa testów alergologicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawą wyposażenia
więcej: Odczynniki laboratoryjne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.