Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2019-07-23
Ogłoszenie nr 540152508-N-2019 z dnia 23-07-2019 r.
STASZÓW:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU
Numer: 577063-N-2019
Data: 23/07/2019
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO STASZÓW, Krajowy numer identyfikacyjny 83001747500000,
ul. OGLĘDOWSKA
4,
28-200
STASZÓW, woj.
świętokrzyskie, państwo
Polska, tel.
(15) 864 68 20, e-mail
joanna.drozdzowska@radom.lasy.gov.pl, faks
(15) 864 68 40.
Adres strony internetowej (url):
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji:
IV
Punkt:
6.6)
W ogłoszeniu jest:
Otwarcie ofert nastąpi dnia 28 czerwca 2019 r. o godz. 9:15 w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 16 świetlica
W ogłoszeniu powinno być:
Otwarcie ofert nastąpi dnia 7. sierpnia 2019 r. o godz. 9:15 w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 16 świetlica
INNE PRZETARGI STASZÓW
- "Dostawa bezzałogowego statku powietrznego"
- "Zakup koparko-ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 oraz ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej"
- "Dostawa agregatu prądotwórczego dużej mocy - mobilny z możliwością transportu z wyposażeniem na przyczepie"
- Dostawa żywności do Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i Przedszkole nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie w 2026r.
- Dostawa żywności do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie w 2026r.
- Dostawa żywności do Przedszkola nr 3 im. Jana Pawła II w Staszowie z oddziałem w Dobrej w 2026 r.
więcej: przetargi STASZÓW »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.