Ogłoszenie z dnia 2020-12-29
Zakup kontynuacji wsparcia producenta dla oprogramowania ArcGIS
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:telefon: 022 6012044, 601 59 75
faks: 226 011 857
e-mail: zamowieniakgp@policja.gov.pl
www: https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Zakup kontynuacji wsparcia producenta dla oprogramowania ArcGIS
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): 202/BŁiI/20/DG
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Zakup kontynuacji wsparcia producenta dla oprogramowania ArcGIS na okres 12 miesięcy.
II.4) Informacja o częściach zamówienia
Zamówienie było podzielone na części: Nie
II.5) Główny kod CPV: 72.26.00.00
SEKCJA III: PROCEDURA
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.2) Całkowita wartość zamówienia (wartość bez VAT): 257200 PLN
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: 0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: 0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: 0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Nazwa wykonawcy: Esri Polska sp. z o.o.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Plac Konesera 9
Kod pocztowy: 03-736
Miejscowość: Warszawa
Kraj/woj.: mazowieckie
Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: Tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: Nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: Nie
Oferta z najniższą ceną/kosztem: 316356.00
Oferta z najwyższą ceną/kosztem: 316356.00
Waluta: PLN
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie z wolnej ręki na podstawie 67 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy Pzp
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Oprogramowanie ArcGIS Desktop Advanced, ArcGIS GIS Server Advanced, rozszerzenia dla oprogramowania ArcGIS for Desktop są własnością firmy Environmental Systems Research Institute, Inc. (ESRI) z siedzibą w Redlands Kalifornia USA.
Obecnie Policja posiada 16 sztuk licencji dla oprogramowania desktop, udostępnionych
do użytkowania przez wszystkie jednostki Policji a także 2 licencje oprogramowania serwerowego.
Zakup kontynuacji serwisu dla ArcGIS for Desktop wraz z rozszerzeniami jest celowy, ze względu na wykorzystywanie oprogramowania przez jednostki organizacyjne Policji w zakresie analizy danych przestrzennych pod kątem realizacji zabezpieczeń imprez podwyższonego ryzyka, analizy kryminalnej, wykonywanie i realizację zadań służbowych przez służby prewencyjne i kryminalne.
Kontynuacja serwisu dla oprogramowania serwerowego zapewni bezpieczeństwo działania Środowiska Przetwarzania Danych Przestrzennych pod kątem rozwoju aplikacji mapowych wykorzystywanych w Policji oraz udostępnianych społeczeństwu.
Nowoczesne rozwiązania pozwolą na doskonalenie już użytkowanych aplikacji oraz budowę nowych modułów mapowych umożliwiających analizę danych udostępnianych przez systemy Policyjne. Wykorzystanie narzędzi serwerowych i desktopowych GIS zapewnia niezawodny dostęp do zasobu, przez co poprawia efektywność i udoskonala procesy podejmowania decyzji, a także pozwala na integrację danych przestrzennych z innymi systemami działającymi w Policji.
Właściwa realizacja usługi nie może być zapewniona przez żadnego innego potencjalnego wykonawcę, jak tylko przez autoryzowanego dystrybutora firmy ESRI Inc., tj. ESRI Polska Sp. z o.o., który ma wyłączność na oferowanie i zawieranie na terytorium Polski korporacyjnych umów licencyjnych na oprogramowanie ESRI.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Dostawa jednego specjalistycznego hybrydowego zestawu do digitalizacji materiałów archiwalnych i rejestrów medycznych, będącego funkcjonalnym, zmontowanym zestawem gotowym do pracy.
- Integracji posiadanego systemu INFINITT PACS z PUI (Platforma Usług Inteligentnych) według wymagań CeZ.
- Dostawa trzech serwerów kasetowych o wysokiej wydajności, przeznaczonych do wirtualizacji (typ A) i jednego serwera dla kontrolera domeny (tyb B)
- Dostawa systemu sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11ax, składającego się ze 150 punktów dostępowych oraz dedykowanego kontrolera sprzętowego klasy Enterprise.
- Zakup biblioteki taśmowej - projekt "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Szpitalu Praskim"ze środków KPO
- Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD)
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa, wdrożenia oraz uruchomienia oprogramowania i infrastruktury sprzętowej w ramach realizacji projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" w Urzędzie Gminy w Gubinie
- Wdrożenie oraz utrzymanie systemu zarządzania zasobami bibliotecznymi wraz z multiwyszukiwarką zasobów (...) realizowane w ramach projektu "Dostępny AWF Wrocław. Wiedza, Sport, Sukces bez barier"
- Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu pt.: "Cyberbezpieczny Samorząd"
- ,,Dostawa sprzętu i oprogramowania dla Gminy Miejskiej Ciechocinek.'' Zamówienie jest realizowane w ramach konkursu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd"
- Usługi serwisowe systemu Patarch dla SP ZOZ Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
- Dostawa systemu informacji przestrzennej wraz z modułami geoportalu, ewidencji dróg i oświetlenia, rewitalizacji, ewidencji zabytków oraz obsługi miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





