To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2019-11-13
Ogłoszenie nr 510243474-N-2019 z dnia 13-11-2019 r.
Gmina Jastrząb: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO W SEZONIE GRZEWCZYM 2019/2020
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 604609-N-2019
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Jastrząb, Krajowy numer identyfikacyjny 67022374100000,
ul. Pl. Niepodległości
5,
26-502
Jastrząb, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
048 628 48 60, e-mail
sekretariat@jastrzab.com.pl, faks
048 628 48 61.
Adres strony internetowej (url):
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO W SEZONIE GRZEWCZYM 2019/2020
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):IT.271.6.2019
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa i wyładunek oleju opałowego grzewczego spełniający wymagania normy PN-C-96024:2011 w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 w ilości około 80 000 litrów w sezonie grzewczym 2019/2020 o parametrach nie gorszych niż: Parametry techniczne oleju opałowego: - zawartość siarki do 0,1 % - wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg - temperatura płynięcia nie wyższa niż - 20° C - zawartość zanieczyszczeń stałych nie większa niż 24 mg/kg - zawartość wody nie większa niż 200 mg/kg - barwa czerwona w tym dla placówek oświatowych około 50 000 litrów tj. : - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu, ul. Kościuszki 51B - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Lipienieckiej Dużej oraz do budynku Urzędu Gminy około 30 000 litrów. 3.2. Ilość oleju opałowego wskazana w siwz ma charakter planowy. Podane ilości mogą ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. Faktyczna wielkość dostaw będzie odpowiednia do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że w przypadku mniejszego zapotrzebowania z przyczyn od niego niezależnych (np. ciepła zima) nie jest zobowiązany wykupić całości zamówienia. 3.3. Olej opałowy musi spełnić wszystkie wymagane przepisami normy jakościowe. Do każdej partii Wykonawca musi załączyć aktualne świadectwo jakości lub równoważny dokument przedstawiając parametry dostarczanego opału nie gorsze niż określone w pkt. 3.1. 3.4. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport do miejsca przeznaczenia oraz wyładunek oleju. 3.5. Dostawy oleju będą realizowane sukcesywnie etapami w terminach, ilościach i miejsc miejscach wskazanych przez Zamawiającego oraz dyrektorów placówek oświatowych na podstawie zamówienia telefonicznego, droga elektroniczną lub faksu. Dostawy oleju realizowane będą w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. 3.6 Wykonawca dostarczy olej opałowy w czasie nie dłuższym niż 5 dni robocze od dnia zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. 3.7 Termin dostawy Wykonawca określi w ofercie (formularz ofertowy załącznik nr 1 do SIWZ).
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 09.13.51.00 - Olej opałowy
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Przetarg nieograniczony
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
|
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
05/11/2019 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
236000.00
Liczba otrzymanych ofert:
4
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: MARROM-ENERGA
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
245600.00
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom nie Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
|
|
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
05/11/2019 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
236000.00
Liczba otrzymanych ofert:
4
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: MARROM ENERGIA SP. Z O.O.
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
245600.00
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom nie Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa 30000 litrów oleju opałowego lekkiego wraz z transportem i rozładunkiem
- ,,Sukcesywna dostawa wraz z transportem i rozładunkiem oleju opałowego lekkiego do dwóch budynków Szkoły Podstawowej w Lipce w roku 2026''
- Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby Miasta Zabrze Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu.
- Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Zespołu Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku
- SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DO ZSOiT W KŁODAWIE NA POTRZEBY GRZEWCZE
- Sukcesywna dostawa 40 000 litrów oleju opałowego lekkiego do dwóch kotłowni znajdujących się przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu
więcej: Olej opałowy »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





