To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2019-08-28
Ogłoszenie nr 510179486-N-2019 z dnia 28-08-2019 r.
Gmina Grodzisk Mazowiecki: BUDOWA CENTRUM INFORMACYJNO - ADMINISTRACYJNEGO I ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 560788-N-2019
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 540128987-N-2019, 540135071-N-2019
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Grodzisk Mazowiecki, Krajowy numer identyfikacyjny 52478900000000,
ul. ul. Kościuszki 32A
,
05-825
Grodzisk Mazowiecki, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
227 555 146, e-mail
urzad@grodzisk.pl, faks
227 555 327.
Adres strony internetowej (url): www.bip.grodzisk.pl
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
BUDOWA CENTRUM INFORMACYJNO - ADMINISTRACYJNEGO I ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):ZP.271.65.2019
II.2) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem inwestycji jest: 1. Budowa Budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego i Rozwoju, Przedsiębiorczości oraz Przeciwdziałaniu Wykluczeniu Społecznemu przy ul. Kościuszki 12 w Grodzisku Mazowieckim w tym: a. Budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego i Rozwoju, Przedsiębiorczości oraz Przeciwdziałaniu Wykluczeniu Społecznemu przy ul. Kościuszki 12 w Grodzisku Mazowieckim wraz z instalacjami wymienionymi w projektach branżowych. b. Budowa przyłączy zewnętrznych zgodnie z projektami branżowymi c. Zagospodarowanie terenu w tym m.in.: rozbiórka, odwiezienie i odtworzenie granitowych płyt na placu, chodniki, nasadzenia zieleni przy budynku. 2. oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy na czas prowadzenia robót, 3. obsługę geodezyjną, przygotowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej obejmującej także inwentaryzację powykonawczą, 4. przygotowanie instrukcji obsługi, eksploatacji i konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych zamontowanych na obiekcie czy też wbudowanych w obiekt, a także przeszkolenie w tym zakresie użytkownika w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, 5. wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, wyposażenie w sprzęt gaśniczy 6. uporządkowanie terenu budowy oraz terenu w rejonie prowadzonych robót, 7. zabezpieczenie i dozór zrealizowanego obiektu do czasu uzyskania pozwolenia na jego użytkowanie i przekazania go użytkownikowi. 2. Realizacja zadania nastąpi na podstawie dokumentacji projektowej wykonanej przez biuro projektowe LubCom Sp. z o.o. ul. Powojowa 3, 20-442 Lublin. Dokumentacja składa się z projektów: 1. Projekt budowlany - branże: architektoniczna, konstrukcyjna, sanitarna, elektryczna, teletechniczna 2. Projekt wykonawczy - branże: architektoniczna, konstrukcyjna, sanitarna, elektryczna, teletechniczna 3. Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót. 4. Przedmiary robót. W celu pełnego opisu przedmiotu zamówienia jako uzupełnienie zagospodarowania terenu ujętego w pkt. I.2.1 załączono projekt konstrukcyjny zabytkowej Wilii Niespodzianka wraz z inwentaryzacją powykonawczą oraz dokumentację fotograficzną działki, na której będzie realizowana inwestycja oraz pobliskiej zabudowy. Pliki z dokumentacją projektową i zdjęciami znajdują się w katalogach: 5. Projekt willi Niespodzianka z inwentaryzacją powykonawczą 6. Dokumentacja fotograficzna stanu istniejącego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera załącznik nr 8 do SIWZ i załącznik nr 10 do SIWZ.
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 45.20.00.00 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Przetarg nieograniczony
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
|
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
14/08/2019 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
17316444.11
Liczba otrzymanych ofert:
1
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: ZAB-BUD Sp. z o.o. ul. Nowosielecka 14a/2, 00-466 Warszawa
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
18436957.19
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom tak Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
INNE PRZETARGI Z GRODZISKA MAZOWIECKIEGO
- Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gm. Grodzisk Maz. do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brwinowie i Niepublicznej Szkoły Specjalnej w Ożarowie Maz. w roku szkolnym 2025/2026
- Promocja Zamawiającego przez Wykonawcę w Rozgrywkach Ligi Mistrzów Mężczyzn w Tenisie Stołowym.
- "Opracowanie kompleksowego projektu budowlanego rozbudowy oraz doposażenia punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Grodziska Mazowieckiego z uzyskaniem niezbędnych decyzji i pozwoleń (...)"
- "Dostawę energii elektrycznej do budynku i lokalu oraz dostawę energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji oraz świadczenia usługi odbioru i rozliczania energii elektrycznej"
- Projekt i wykonanie nadbudowy na kondygnacji poddasza z docelowym dachem wraz z wyposażeniem oraz windą w systemie "zaprojektuj i wybuduj"
- Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do oznaczeń glukozy wraz z dzierżawą glukometrów oraz dzierżawą systemu informatycznego umożliwiającego nadzór badań wykonywanych w trybie POCT
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Termomodernizacja wraz z rozbudową i niezbędną przebudową oraz zmianą sposobu użytkowania istniejącego budynku handlowo-usługowe. na potrzeby ośrodka zdrowia "Modernizacja budynku gminnego w Kokawie"
- "Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce" w formule "zaprojektuj i wybuduj"
- Budowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bodzanowie w systemie "zaprojektuj i wybuduj"
- "Poprawa gospodarki wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Drawno - etap III"
- Budowa Stacji Uzdatniania Wody w Białobrzegach
- Przebudowa budynku nr 25 (nr inw. WPN 0455) w celu jego adaptacji na bazę sprzętu do gaszenia pożarów lasu w zarodku oraz dogaszania po zakończeniu działań jednostek straży pożarnej (Biała Góra)
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





