To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2019-05-21
Ogłoszenie nr 510098982-N-2019 z dnia 21-05-2019 r.
Szpital Powiatowy w Chmielniku: Zakup i dostawa gazów medycznych
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
nieobowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 539357-N-2019
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Szpital Powiatowy w Chmielniku, Krajowy numer identyfikacyjny 36801130000000,
ul. ul. Kielecka
42372,
26-020
Chmielnik, woj.
świętokrzyskie, państwo
Polska, tel.
41 3542136, 3542017 w.140, 150, e-mail
przetargi@szpital-chmielnik.pl, faks
413 542 136.
Adres strony internetowej (url): www.szpital-chmielnik.pl
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Jednostki organizacyjne administracji samorządowej
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Zakup i dostawa gazów medycznych
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):2/26/PN/04/19
II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa gazów medycznych w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, w tym: 1. Tlen medyczny sprężony w butlach 8,0 m3 dostawa do szpitala - 2 dni robocze, butle stalowe Wykonawcy. Zawartość tlenu niemniej niż 99,5 % -zgodnie z farmakopeą FP XI. 2. Tlen medyczny sprężony w butlach 1,6 m3 i mniejsze (2 i 5 litrowe butle własne i dostawcy) - dostawa do szpitala - 2 dni robocze, butle stalowe Zamawiającego i Wykonawcy. Zawartość tlenu niemniej niż 99,5 % -zgodnie z farmakopeą FP XI. 3. Podtlenek azotu medyczny w butlach stalowych 7 kg dostawa do szpitala - 2 dni roboczych, butle wykonawcy. 4. Podtlenek azotu medyczny w butlach stalowych 28 kg dostawa do szpitala - 2 dni roboczych, butle Wykonawcy. 5. LaparoxC/Co2 medyczny do laparoskopii w butlach stalowych Wykonawcy o pojemności 26 kg dostawa 2 dni robocze. 6. Dzierżawa butli medycznych stalowych i aluminiowych (tlen medyczny, podtlenek azotu medyczny, laparox C).
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 24.11.15.00 - Gazy medyczne
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Przetarg nieograniczony
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Zadanie nr I. Gazy medyczne |
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
06/05/2019 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
18490.52
Liczba otrzymanych ofert:
1
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o.
nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
20535.98
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom nie Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawy gazów medycznych ciekłych oraz sprężonych z dzierżawą zbiorników oraz butli.
- Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla jednostek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach, w okresie 24 m-cy.
- Dostawa gazów medycznych dla SPZZOZ w Przasnyszu
- Dostawy tlenu medycznego oraz świadczenie usług legalizacji i naprawy butli w okresie 3 lat
- Dostawa gazów medycznych do Apteki Szpitalnej wraz z dzierżawą zbiornika tlenu i butli dla potrzeb SPZOZ w Lublińcu.
- Dostawa gazów medycznych
więcej: Gazy medyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





