Ogłoszenie z dnia 2019-05-08
Ogłoszenie nr 510089219-N-2019 z dnia 08-05-2019 r.
Instytut Matki i Dziecka: "Roczny serwis systemów Gaxam oraz integracja z oprogramowaniem InfoMedica i BOS"
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut Matki i Dziecka, Krajowy numer identyfikacyjny 28839500000000,
ul. ul. Kasprzaka
,
01-211
Warszawa, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
022 32-77-240, e-mail
witold.sarnowski@imid.med.pl, faks
022 32-77-233, 32-77-305.
Adres strony internetowej (url): www.imid.med.pl
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
"Roczny serwis systemów Gaxam oraz integracja z oprogramowaniem InfoMedica i BOS"
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):A/ZP/SZP.261-35/19
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:"Roczny serwis systemów Gaxam oraz integracja z oprogramowaniem InfoMedica i BOS"
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 72250000-2
Dodatkowe kody CPV: 72260000-5
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Zamówienie z wolnej ręki
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
NAZWA: "Roczny serwis systemów Gaxam oraz integracja z oprogramowaniem InfoMedica i BOS" |
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
10/04/2019 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
18000.00
Liczba otrzymanych ofert:
1
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: GAXAM A. Bartoszewicz R. Smoliński Sp. J.
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
22140.00
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom nie Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie z wolnej ręki na podstawie art. . 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt. 1 lit b, ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, gdy usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, wynikających z odrębnych przepisów. W szczególności chodzi o przypadki związane z ochroną praw autorskich. Instytut Matki i Dziecka od 2016 r. posiada i użytkuje oprogramowanie aplikacyjne Gaxam zakupioną od firmy GAXAM A.Bartosiewicz R.Smoliński Sp.j. Obecnie prawa autorskie do programu Gaxam posiada firma GAXAM A.Bartosiewicz R.Smoliński Sp.J. Opieka serwisowa ma na celu dostosowywanie programu Gaxam do bieżących potrzeb użytkownika oraz aktualizacji w wyniku zmian przepisów.
W związku z powyższym, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 880), wyłącznie firma GAXAM A.Bartosiewicz R.Smoliński Sp.J, może dokonywać aktualizacji oraz modyfikacji programu.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Zaprojektowanie i budowa oświetlenia przejść dla pieszych na dr. kr. woj mazowieckiego z podziałem na 3 zadania: 1)DK62 w m. Soczewka 2)DK10 na odc. Żytowo-Milewko 3)DK10 na odc. Józefowo-Studzieniec
- Usługa stałego utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i pomocniczych w budynkach Delegatur Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz ze środkami czystości
- DOSTAWA GAZU WYSOKOMETANOWEGO DO OBIEKTÓW PAŻP
- Usługa badawcza obejmująca przeprowadzenie badania CATI+CAWI mixed-mode w ramach projektu badawczego pt. "Naruszanie relacji w międzynarodowej współpracy MŚP"
- Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z roztworem wzbogacającym do KKP o pojemności 500 ml
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych część nr 1: Nalewki 6 m 37 (ADK-1), część nr 2: Al. Jerozolimskie 11/19 m 27 (ADK-2), część nr 3: Górnośląska 10 m 14 (ADK-6)
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa i wdrożenie systemów digitalizacji dokumentacji medycznej, w tym dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta
- Usługa wydruku centralnego dla potrzeb Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
- Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu "Cyberbezpieczna Gmina Ulan-Majorat"
- Rozszerzenie Portalu Pacjenta Szpitala o Kompleksowy Dostęp do EDM, w tym dokumentacji indeksowanej w P1
- Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt.: Cyberbezpieczny Samorząd
- Usługi serwisowe i opieka powdrożeniowa wraz z nadzorem autorskim dla szpitalnego systemu informatycznego Simple.ERP 6.30"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





