To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2020-02-27
Ogłoszenie nr 510035343-N-2020 z dnia 27-02-2020 r.
Miasto Żyrardów: Przebudowa ulicy Kościuszki w Żyrardowie
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 504152-N-2020
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 540013920-N-2020, 540015416-N-2020
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Miasto Żyrardów, Krajowy numer identyfikacyjny 75014865000000,
ul. Plac Jana Pawła II
1,
96-300
Żyrardów, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
46 858 15 67, e-mail
zamowieniapubliczne@zyrardow.pl, faks
46 858 15 11.
Adres strony internetowej (url): www.zyrardow.pl
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przebudowa ulicy Kościuszki w Żyrardowie
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):ZP.271.2.1.2020.AD
II.2) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Kościuszki w Żyrardowie obejmująca wymianę krawężników, przebudowę zjazdów oraz wykonanie oświetlenia.
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 45111200-0
Dodatkowe kody CPV: 45233200-1, 45315100-3
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Przetarg nieograniczony
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
|
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
26/02/2020 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
669139.79
Liczba otrzymanych ofert:
6
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: Zakład Usług Terenowych Budowlanych i Porządkowych MATGOT Małgorzata Szymańska
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
703061.73
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom tak Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: 40 IV.8) Informacje dodatkowe:
|
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
INNE PRZETARGI Z ŻYRARDOWA
- Dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą zbiorników
- "Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z recyklera na terenie miasta Żyrardowa."
- Wykonanie remontu oraz termomodernizacji budynków usytuowanych przy ul. F. Chopina 8 oraz przy ul. L.Waryńskiego 25 w Żyrardowie w ramach projektu pn."Domy pełne historii - etap II.
więcej: przetargi w Żyrardowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Poprawa efektywności energetycznej budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu
- Termomodernizacja budynku Wiejskiego Domu Kultury w Mieszkowie w ramach Projektu pn. Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na obszarze Gminy Jarocin
- Wykonanie remontu części Hotelu Stronie tj. poziomu -1 i poziomu O wraz z odtworzeniem elewacji budynku przy ul. Kościuszki 20 w Stroniu Śląskim zalanego w wyniku powodzi z 15.09.2024 r.
- Zmiana sposobu użytkowania i przebudowa wybranych pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Rzeczycy- Utworzenie Klubu Malucha wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną z zagospodarowaniem terenu
- Budowa ulicy Wiśniowej w Kobylnicy wraz z budową infrastruktury towarzyszącej
- Zaprojektowanie i budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Górnej w miejscowości Rudniki
więcej: Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





