Ogłoszenie z dnia 2020-01-09
Ogłoszenie nr 510004205-N-2020 z dnia 09-01-2020 r.
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Teresinie: ZAKUP PALIW PŁYNNYCH NA POTRZEBY GMINNEGO ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W TERESINIE - 2020 R.
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 628794-N-2019
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Teresinie, Krajowy numer identyfikacyjny 75043954800000,
ul. Al. XX-Lecia
13,
96-515
Teresin, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
0-46 8613708, e-mail
gzgk@gzgkteresin.pl, faks
0-46 8613708.
Adres strony internetowej (url): bip.teresin.pl
I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Jednostki organizacyjne administracji samorządowej
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ZAKUP PALIW PŁYNNYCH NA POTRZEBY GMINNEGO ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W TERESINIE - 2020 R.
Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):GZGK.251.2.2019
II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych tj. oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - oktanowej do pojazdów, samochodów służbowych oraz innych urządzeń zasilanych paliwami płynnymi, należących do Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Teresinie. 2.Tankowanie będzie odbywać się według rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Szacunkowa wielkość zamówienia wynosi: oleju napędowego ON: 32.000,00 litrów oraz benzyny bezołowiowej 95 - oktanowej: 8.000,00 litrów 3.Określone przez Zamawiającego ilości paliwa (w litrach) są wielkościami prognozowanymi, mogą ulec zmianie w okresie realizacji zamówienia w zależności od potrzeb Zamawiającego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń co do wysokości faktycznej odpłatności z tytułu świadczenia dostawy. Sprzedaż paliwa dokonywana będzie według cennika cen detalicznych stacji paliw obowiązującego w dniu tankowania paliwa w stacji z każdorazowym uwzględnieniem przyznanego Zamawiającemu upustu, jeśli taki został wskazany w formularzu oferty. 4.Paliwa winny spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015 r. poz. 1680) oraz wymagania określone we właściwych przepisach prawa. 5.Dostawy będą realizowane na zasadach doraźnych w formie tankowań bezgotówkowych. 6.Wykonawca będzie miał obowiązek zapewnienia możliwości korzystania z co najmniej jednej stacji paliw na terenie Gminy Teresin lub sąsiedniej, w odległości nie większej, niż 10 km od siedziby Zamawiającego, określając tą odległość na podstawie dojazdu drogami publicznymi, która to stacja paliw winna być czynna całodobowo we wszystkie dni tygodnia. 7.Szczegółowe warunki zamówienia i zasady rozliczeń zostały zawarte w projekcie umowy, stanowiącym załącznik do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (zwanej dalej: SIWZ). 8.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zapisami SIWZ.
II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:
nie
II.5) Główny Kod CPV: 09134100-8
Dodatkowe kody CPV: 09132100-4
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Przetarg nieograniczony
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
nie
III.3) Informacje dodatkowe:
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
|
|
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
20/12/2019 IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT
158943.09
Liczba otrzymanych ofert:
1
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Nazwa wykonawcy: ASBO Szymańczak Spółka jawna
tak Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nie Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nie IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy
201600.00
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom nie Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe:
|
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
INNE PRZETARGI TERESIN
- Zakup koparko-ładowarki dla potrzeb Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Teresinie
- Budowa Gminnej Biblioteki Publicznej wraz z Ośrodkiem Usług Senioralnych w Teresinie
więcej: przetargi TERESIN »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup i dostawa paliw płynnych na potrzeby Nadleśnictwa Janów Lubelski
- Zakup oleju napędowego
- "Sukcesywna dostawa paliw płynnych do pojazdów samochodowych, maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Miasto i Gminę Działoszyn"
- Dostawa paliw na potrzeby bieżącej działalności Spółki Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o w Krapkowicach"
- "Sukcesywną dostawę paliw płynnych do pojazdów i maszyn Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych Gminy Goniądz".
- "Sukcesywna dostawa paliw silnikowych do pojazdów silnikowych i maszyn roboczych"
więcej: Benzyna bezołowiowa »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.