Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2018-05-07
Ogłoszenie nr 500098508-N-2018 z dnia 07-05-2018 r.
Warszawa: Dostawa odczynników SALSA MLPA firmy MRC-Holland BV OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY -
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
nie
Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający
nie
Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania
nie
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających
nie
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej
nie
Informacje dodatkowe:
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Krajowy numer identyfikacyjny 000557961,
ul. Al. Dzieci Polskich
20,
04-730
Warszawa, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
+48228151024, e-mail
zamowienia.publiczne@ipczd.pl, faks
+48228151015.
Adres strony internetowej (url): www.czd.pl w zakładce zamowienia publiczne
Adres strony internetowej, pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne:
www.czd.pl w zakładce zamowienia publiczne
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa odczynników SALSA MLPA firmy MRC-Holland BV
Numer referencyjny
ZP/CZD/62/18
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia nie przeprowadzono dialogu technicznego
II.2) Rodzaj zamówienia
Dostawy
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych:
Zamówienie podzielone jest na części:
Nie
II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań):
Określenie wielkości lub zakresu zamówienia:
Dostawa odczynników SALSA MLPA firmy MRC-Holland BV:
SALSA MLPA EK1 reagent kit - 100 reactions (6 vials) - FAM MRC-Holland BV EK1-FAM
SALSA MLPA EK5 reagent kit - 500 reactions (5 x 6 vials) - FAM MRC-Holland BV EK5-FAM
SALSA MLPA probemix - 100 reactions MRC-Holland BV P-100R
SALSA MLPA probemix - 50 reactions MRC-Holland BV P-050R
SALSA MLPA probemix - 25 reactions MRC-Holland BV P-025R
II.5) Główny Kod CPV:
33.69.65.00 - Odczynniki laboratoryjne
II.6) Całkowita wartość zamówienia
(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) Tryb udzielenia zamówienia:
Zamówienie z wolnej ręki
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust 1 pkt 1)a) ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zestawy odczynników Salsa MLPA firmy MRC-Holland BV są wykorzystywane w jednej z najczęściej stosowanych w Zakładzie Genetyki Medycznej IPCZD procedur diagnostycznych: MLPA i MS-MLPA, które stanowią jeden z decydujących etapów analizy wielu chorób genetycznych znajdujących się w ofercie diagnostycznej Zakładu. Wymienione procedury są wykorzystywane do oceny zmian liczby kopii genu (czyli delecji lub duplikacji), które są odpowiedzialne za etiologię choroby zarówno u pacjentów z zespołami przebiegającymi z dysmorfią, jak i zaburzeniami neurologicznymi lub metabolicznymi. MLPA i MS-MLPA to nowoczesne, wysokoczułe metody biologii molekularnej, których precyzyjność i wystandaryzowanie jako jedyne zapewnia wymaganą powtarzalność i specyficzność otrzymywanych wyników.
Zestawy MLPA produkowane są wyłącznie przez firmę MRC-Holland BV, a firma CYTOGEN Polska Sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem tych odczynników
Zestawy odczynników do analizy MLPA są niezbędnym elementem opracowanych i wdrożonych w ostatnim czasie w Zakładzie Patologii badań molekularnych dla pacjentów z nowotworami litymi wieku dziecięcego, obejmującego rozpoznanie i prognozowanie przebiegu choroby nowotworowej oraz optymalizację jej leczenia poprzez uzupełnienie metod dostępnej diagnostyki o analizę markerów molekularnych. Zakup odczynników Salsa MLPA firmy MRC-Holland BV umożliwi kontynuowanie tych istotnych dla postępowania terapeutycznego badań. Jednocześnie technika MLPA jest wysokoczułą metodą z zakresu biologii molekularnej, której precyzyjności wystandaryzowanie jako jedyne zapewnia wymaganą powtarzalność i specyficzność otrzymywanych wyników w zakresie oceny analizowanych markerów.
Firma MRC-Holland BV jest jednym producentem odczynników niezbędnych do przeprowadzenia analiz MLPA, których jednym dystrybutorem na terenie Polski jest firma CytoGen Polska Sp. z o.o.
SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
CytoGen Polska Sp. z o.o.,
,
ul. Kuropatwińskiej 2,
95-100,
Zgierz, kraj/woj.
łódzkie
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Świadczenie kompleksowej usługi nadzoru ratowniczego nad osobami korzystającymi z pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola
- Sukcesywny zakup i dostawa szczepionek na potrzeby SZPZLO Warszawa Rembertów
- Usługa wsparcia dla Zintegrowanego Systemu Informatycznego ULC (ZSI)
- Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia pt. "Doskonalenie techniki jazdy samochodami służbowymi dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie"
- 529_Usługa nagrania wywiadów audio wideo promujących działania związane z usługą "Innovation Coach"
- Roboty budowlane związane z termomodernizacją budynku przy ul. Popularnej 64 w ramach zadania C/WŁO/II/P3/22
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa odczynników i materiałów do cytologii na podłożu płynnym w urządzeniu BD Totalys Slide Prep dla UCK
- Dostawy odczynników laboratoryjnych
- Zakup odczynników do Działu Diagnostyki Laboratoryjnej - uzupełnienie 2
- Dostawa odczynników do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki kompatybilnych z aparatem The BIOFIRE FILMARRAY TORCH
- ZAKUP I DOSTAWY ODCZYNNIKÓW ORAZ TESTÓW DO WYKONYWANIA BADAŃ.
- Dostawa odczynników wraz z mechanizmami oporności wraz z dzierżawą analizatora do szybkiej diagnostyki PCR.
więcej: Odczynniki laboratoryjne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





