Ogłoszenie z dnia 2012-11-26
Wodzisław Śląski: Kontynuacja remontu wraz z dobudową dźwigu osobowego dla osób niepełnosprawnych w budynku Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 44-etap II - roboty uzupełniające.
Numer ogłoszenia: 471558 - 2012; data zamieszczenia: 26.11.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim, ul. Sądowa 3, 44-300 Wodzisław Śląski, woj. śląskie, tel. 0-32 455 32 87, faks 0-32 455 34 55.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Kontynuacja remontu wraz z dobudową dźwigu osobowego dla osób niepełnosprawnych w budynku Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 44-etap II - roboty uzupełniające..
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje do wykonania uzupełniające roboty budowlane, w budynku Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 44, polegające na: 1. Montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. 2. Wypełnienie -zamurowanie- wnęk za grzejnikami. 3. Wykonanie sufitów podwieszanych modułowych 60x60 cm w salach rozpraw i nad klatką schodową. 4. Wykonanie ścianek aluminiowych i drzwi przy wejściu dla niepełnosprawnych. 5. Okładzina kamienna -granit- ścian przy wejściu oraz słupów. 6. Rozbiórka części zadaszeń zewn. wraz ze słupem, schodów przy wejściu bocznym, betonowych gazonów. 7. Wykonanie nowych szerszych schodów żelbetowych do piwnicy..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.45.00.00 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45.30.00.00 - Roboty instalacyjne w budynkach 45.31.00.00 - Roboty instalacyjne elektryczne 45.33.12.10 - Instalowanie wentylacji 45.33.11.00 - Instalowanie centralnego ogrzewania .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 23.11.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE "BUD-SYSTEM" SP. Z O.O.
- Przedsiębiorstwem Usługowo- Produkcyjno - Handlowym -BUD- SYSTEM -Sp. z o.o., Krucza 44, 40-758 Katowice, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 68000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 82280,31
Oferta z najniższą ceną: 0,00 / Oferta z najwyższą ceną: 0,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Zamawiający przewidział wystąpienie zamówień uzupełniających w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia oraz w SIWZ w postępowaniu na Kontynuacja remontu wraz z dobudową dźwigu osobowego dla osób niepełnosprawnych w budynku Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 44- etap II, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego ( do 50% wartości zamówienia podstawowego ZP/PN/02/12). Niniejsze zamówienie polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień co zamówienie podstawowe i związane jest z koniecznością zmian funkcjonalnych i wykonania robót w szerszym zakresie.
INNE PRZETARGI Z WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO
- Modernizacja ul. Ziemowita w Wodzisławiu Śląskim
- Przebudowa drogi na osiedlu 1 Maja przy bloku 18 i 19
- Świadczenie usług w zakresie wywozu i utylizacji niebezpiecznych odpadów wraz z dzierżawą kontenerów w Szpitalu Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach
- Dzierżawa aparatów oraz klimatyzatora wraz z sukcesywną materiałów zużywalnych dla Pracowni diagnostyki mikrobiologicznej
- Dostawa i montaż sprężarki oraz osuszacza do sprężarkowni
- Opracowanie dok. technicznej dla zad. pt. Rozwój i zwiększenie miejsc opieki długoterminowej w zakładzie op.-lecz. poprzez modernizację infrastruktury Szpitala oraz zakup niezbędnego sprzętu med.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Remont kotłowni i instalacji gazowej z szafką gazową oraz remont elewacji w budynku szklarni dużej
- Zwiększenie efektywności energetycznej budynków Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Twardogórze - budynek biurowo-administracyjny ul. Wrocławska 15 w Twardogórze
- Remont oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w budynku biurowo-szkoleniowym Ośrodka Szkolenia PIP we Wrocławiu przy ul. M. Kopernika 5
- Wykonanie remontu parkietów oraz malowanie ścian i sufitów w salach i na klatce schodowej w budynku Przedszkola nr 171 przy ul. Równej 2 w Warszawie.
- SVA/4620-239/2025: Budowa wewnętrznej instalacji c.o. w bud. nr: Cz. I - 30C, Cz. II - 10, 11 na terenie kompl. wojsk. w m. Grudziądz ul. Czwartaków
- Roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji elektrycznej wraz z dostosowaniem do istniejących potrzeb w serwerowni głównej w budynku nr 9/10 D Białostockiego Centrum Onkologii
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.