To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2014-02-10
Wrocław: Wykonanie usługi ekspozycji reklamy zewnętrznej w diakasetonach reklamowych dla potrzeb Opery Wrocławskiej
Numer ogłoszenia: 46584 - 2014; data zamieszczenia: 10.02.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 33608 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35, 50-066 Wrocław, woj. dolnośląskie, tel. 071 3708800, faks 081 3708852.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Samorządowa Instytucja Kultury.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie usługi ekspozycji reklamy zewnętrznej w diakasetonach reklamowych dla potrzeb Opery Wrocławskiej.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Ekspozycja reklamy Zamawiającego wraz z montażem w diakasetonie reklamowym umieszczonym na balustradzie przejścia podziemnego przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu, stanowiącym własność Wykonawcy o powierzchni planszy 1,6 m x 1,0 m. 2. Zamawiający przewiduje w okresie obowiązywania umowy nie więcej niż 6 zmian ekspozycji 3. Czas trwania zamówienia: 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.34.10.00 - Usługi reklamowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.02.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Małgorzata Bodak prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą m. studio Małgorzata Bodak, ul. Grunwaldzka 31, 57-256 Bardo, kraj/woj. dolnośląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 18000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 22140,00
Oferta z najniższą ceną: 22140,00 / Oferta z najwyższą ceną: 22140,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
a) uzasadnienie prawne: art. 67 ust.1 pkt 1 lit. a ustawy Pzp ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907, 984, 1047 i 1473) b) uzasadnienie faktyczne: Przedmiotem zamówienia jest usługa ekspozycji reklamy zewnętrznej Zamawiającego wraz z montażem w diakasetonach reklamowych umieszczonych na balustradzie przejścia podziemnego przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu. Firma M. Studio Małgorzata Bodak z siedzibą: ul. Grunwaldzka 31, 57-256 Bardo, jest jedynym Wykonawcą mogącym zrealizować to zamówienie, ponieważ podświetlane gabloty ekspozycyjne o wymiarach 160X100 znajdujące się na balustradzie przejścia podziemnego przy ul. Świdnickiej są własnością Wykonawcy. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja na promocję wydarzeń operowych ze względu na to, że każdego dnia przechodzi tamtędy wiele tysięcy osób kierując się pasażem w stronę Rynku. Gabloty znajdują się na wprost oczu osób przechodzących przejściem, stąd też przekaz promocyjny jest bardzo silny, skutecznie dociera do potencjalnych widzów (zarówno Polaków jak i obcokrajowców). Jest to także jedyny system ekspozycyjny znajdujący się w tym miejscu. W związku z powyższym znajduje zastosowanie przepisów ustawy Pzp w zakresie art. 67 ust.1 pkt 1 lit. a gdyż na rynku obiektywnie rzecz biorąc istnieje tylko jeden Wykonawca zdolny zrealizować niniejsze zamówienie. Dlatego też udzielenie zamówienia Wykonawcy M. Studio Małgorzata Bodak jest zasadne i zgodne z przepisami.
INNE PRZETARGI Z WROCŁAWIA
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 07240 "Oświetlenie dojść do Promenady Krzyckiej"
- Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego (zmiana systemu ogrzewania) przy ul. Jeździeckiej 18 we Wrocławiu.
- Usługa kampanii promocyjnej kierunków studiów anglojęzycznych w Google Ads
- Wykonywanie prac remontowych i czynności konserwacji w branży elektrycznej na nieruchomościach należących do Gminy Wrocław - Rejony D,E,M,N.
- "Zagospodarowanie Parku przy ul. Idzikowskiego - etap 1" realizowanego w ramach projektu UE oraz Budżetu Państwa ze środków krajowych
- REMONT POKRYCIA DACHOWEGO W BUDYNKU NR 5 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W MILICZU
więcej: przetargi w Wrocławiu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.