To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-02-27
Bełchatów: SUKCESYWNY ZAKUP BENZYNY BEZOŁOWIOWEJ, OLEJU NAPĘDOWEGO i AUTOGAZU LPG W 2009 r. i 2010 r. DLA POTRZEB PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNALNEGO SANIKOM Sp. z o.o.
Numer ogłoszenia: 43603 - 2009; data zamieszczenia: 27.02.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 15770 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Przedsiębiorstwo Komunalne SANIKOM Sp. z o.o., ul. Staszica 5, Bełchatów, woj. łódzkie, tel. 044 6350905, faks 04 6350905.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Spółka z o.o..
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: SUKCESYWNY ZAKUP BENZYNY BEZOŁOWIOWEJ, OLEJU NAPĘDOWEGO i AUTOGAZU LPG W 2009 r. i 2010 r. DLA POTRZEB PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNALNEGO SANIKOM Sp. z o.o..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie: Dostawa paliwa do samochodów Spółki w ilościach: a) Pb 95 - 15 000 litrów, b) ON - 60 000 litrów w tym - dostawa ON na Składowisko w Woli Kruszyńskiej autocysterną zgodnie z potrzebami zamawiającego. c) LPG - 6 000 litrów..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 91.32.10.0 - Benzyna bezołowiowa 91.34.10.0 - Olej napędowy 91.33.00.0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG) .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 525000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.02.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Przedsiębiortswo Handlowo- Usługowe i Produkcyjne Alojzy i Józef Stępień Spółka Jawna, ul: Częstochowska 48, 97-413 Bełchatów, kraj/woj. łódzkie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 525000
- Oferta z najniższą ceną: 525000 oferta z najwyższą ceną: 525000
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BEŁCHATOWA
- Przebudowa ul. Kalinowej i Jaworowej w Bełchatowie
- Usługa sprzątania pomieszczeń na terenie SP w Ostrzeszowie, OUK w Skierniewicach, OUK w Łasku i OUK w Pabianicach / 2025
- Przebudowa obiektu mostowego w ciągu ul. Olsztyńskiej.
- Przebudowa ul. Sportowej w Bełchatowie
- Rozbudowa i przebudowa drogi w miejscowości Postękalice
- Rozbudowa i przebudowa kancelarii Restarzew - III przetarg
więcej: przetargi w Bełchatowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Bezgotówkowy zakup paliw płynnych
- Bezgotówkowy zakup paliw płynnych
- Dostawa paliwa do ZSCKR w Studzieńcu
- Bezgotówkowy zakup paliwa do pojazdów służbowych
- Dostawa paliwa do środków transportu Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
- Zakup paliw płynnych jednostkom transportowo - sprzętowym Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku z podziałem na części
więcej: Benzyna bezołowiowa »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.