Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2012-10-24
Trąbki Wielkie: Wykonanie odwiertu na ujęciu wody w Domachowie na dodatkowym odcinku ok. 50m
Numer ogłoszenia: 415046 - 2012; data zamieszczenia: 24.10.2012
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Roboty budowlane
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Gdańska 12, 83-034 Trąbki Wielkie, woj. pomorskie, tel. 058 322 02 48, faks 058 322 03 45 , strona internetowa www.trabkiw.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Zakład komunalny.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie odwiertu na ujęciu wody w Domachowie na dodatkowym odcinku ok. 50m.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Wykonanie zmiany istniejącego projektu prac geologicznych w związku ze zmianą głębokości odwiertu, wykonanie planu górniczego oraz wykonanie odwiertu na ujęciu wody w Domachowie na dodatkowym odcinku ok. 50m..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Zamówienie dodatkowe jest niezbędne do wykonania zamówienia podstawowego i stało się konieczne ze względu na wystąpienie sytuacji niemożliwej wcześniej do przewidzenia, ponieważ projekt prac geologicznych przewidywał odwiert do głębokości 70m. Jednkże w toku realizowanej inwestycji okazało się, iż odwiert należy wykonać głębiej ponieważ na głębokości 70m nie ma wody. Wykonanie zamówienia podstawowego uzależnione jest od wykonania niniejszego zamówienia a więc pogłębienia odwiertu i sporządzenia dodatkowych dokumentów umożliwiających głębszy odwiert. Ze względów technicznych, technologicznych, finansowych i gwarancyjnych wykonanie zamówienia dodatkowego należy zlecić Wykonawcy robót podstawowych.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
PPU UNI-INVEST s.c., ul. Janowska 4c, 81-017 Gdynia, kraj/woj. pomorskie.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa placu zabaw na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 21 we Wrocławiu, w formule zaprojektuj i wybuduj.
- REMONT BUDYNKU NA TERENIE DZIAŁKI NR 180/4 W MIEJSCOWOŚCI SŁABOSZEWO W RAMACH REALIZACJI ZADAŃ: a)Utworzenie żłobka gminnego b) Prace adaptacyjne w budynku c) Termomodernizacja budynku.
- Modernizacja szatni mokrych wraz z łazienkami ogólnodostępnymi na Pływalni "Pingwin" przy ul. Oławskiej 3a w Warszawie (powtórzony)
- Przebudowa istniejącej kotłowni w ramach budowy nowego źródła ciepła w Jabłonnie na terenie działki nr ew.4/5 obręb 0005 przy ul. Modlińskiej 105 w Jabłonnie, gm. Jabłonna
- Remont podłogi sali D.222 w Zamku Piastowskim w Legnicy (zadanie budżetowe: "Modernizacja Zamku Piastowskiego")
- Wykonanie robót budowlanych w budynku Powiatowego Centrum P.P.P. i D.E. polegających na: Część I - Przebudowie ściany frontowej, Część II - Przebudowie klatki schodowej i korytarza
więcej: Roboty budowlane »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.