To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2014-12-19
Andrespol: Dowożenie dzieci z terenu gminy Andrespol do Gimnazjum w Wiśniowej Górze oraz do Zespołu Szkół Specjalnych w Łodzi i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Koluszkach w roku 2015
Numer ogłoszenia: 414678 - 2014; data zamieszczenia: 19.12.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 384400 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Andrespol, ul. Rokicińska 126, 95-020 Andrespol, woj. łódzkie, tel. 42 2132440, faks 42 2132434.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dowożenie dzieci z terenu gminy Andrespol do Gimnazjum w Wiśniowej Górze oraz do Zespołu Szkół Specjalnych w Łodzi i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Koluszkach w roku 2015.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 3. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem wakacji, ferii zimowych, dni świątecznych i innych dodatkowo dni wolnych od nauki szkolnej na rzecz Zamawiającego w roku 2015 usługi polegającej na: 3.1. dowożeniu i odwożeniu uczniów z terenu gminy Andrespol do Gimnazjum w Wiśniowej Górze, ul Tuszyńska 32, wraz z zapewnieniem im stosownej opieki w trakcie przejazdu: a) Opis trasy: Jordanów - Janówka - Justynów - Wiśniowa Góra - Justynów - Janówka - Jordanów odległość w km - 13; ilość dzieci - ok 69; Miejsca zbiórki uczniów: - Janówka - zbieg ulicy Głównej z ul. Joradnów - Janówka - ul. Główna przy ul. Myśliwska (przy sklepie), - Janówka - ul. Główna przy ul. Granicznej (przystanek autobusowy), - Justynów - ul. Łódzka/ul. Górna (przystanek autobusowy) - Justynów - ul. Łódzka/ul. Sasankowa (przystanek autobusowy) - Gimnazjum w Wiśniowej Górze, ul. Tuszyńska 32 godzina przyjazdu do szkoły: poniedziałek - wtorek: 8.05 środa - piątek: 8.05 oraz 9.00 godziny odjazdu ze szkoły: poniedziałek, wtorek, piątek: 14.50 środa - czwartek: 13.55 oraz 14.50 b) Opis trasy: Bedoń - Wiśniowa Góra - Bedoń odległość w km - 8; ilość dzieci - ok 35; miejsce zbiórki uczniów: - Bedoń Przykościelny - ul. Magdalenki/ul. Ogrodowa - Bedoń Przykościelny - ul. Główna/ul. Ogrodowa (przystanek autobusowy) - Bedoń Przykościelny - ul. Brzezińska (przy torach PKP) - Gimnazjum w Wiśniowej Górze, ul. Tuszyńska 32 godzina przyjazdu do szkoły do 8.05 godziny odjazdu ze szkoły godz. 14.50 3.2. dowożeniu i odwożeniu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Andrespol do Zespołu Szkół Specjalnych w Łodzi, ul Niciarniana 2a, wraz z zapewnieniem im stosownej opieki w trakcie przejazdu, a) Opis trasy: Andrespol ul. Rokicińska 126 - Łódź ul. Niciarniana 2a - Andrespol ul. Rokicińska 126, odległość w km - 26, ilość dzieci - ok 5, Miejsce zbiórki uczniów do uzgodnienia z rodzicami dziecka (miejscowości Andrespol, Justynów) godzina przyjazdu do szkoły - do 8.00 godzina odjazdu ze szkoły - 15.15 3.3. dowożeniu i odwożeniu uczniów z upośledzeniem umysłowym z terenu gminy Andrespol do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Koluszkach ul. Budowlanych 8, wraz z zapewnieniem im stosownej opieki w trakcie przejazdu, a) Opis trasy: Andrespol - Janówka - Koluszki SOSW - Janówka - Andrespol, odległość - 40 km Ilość dzieci - ok 5 miejsce zbiórki uczniów do uzgodnienia z rodzicami dziecka (miejscowość Andrespol, Janówka) godzina przyjazdu do szkoły 8.00 godzina odjazdu ze szkoły 14.20 Zmiana postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy może nastąpić jedynie, zgodnie z zapisem podanym w załączniku nr 10 - Wzór Umowy §16..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.11.20.00 - (1) Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego 60.13.00.00 - (1) Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 17.12.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
KUBA TRAVEL USŁUGI TRANSPORTOWE Jacek Kuśmirek
jakie przetargi wygrała firma
KUBA TRAVEL USŁUGI TRANSPORTOWE Jacek Kuśmirek
- Usługi Transportowe i Załadowcze BUSS, ul. Projektowana 6, 95-020 Andrespol, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 141329,07 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 135912,10
Oferta z najniższą ceną: 135912,10 / Oferta z najwyższą ceną: 184537,50
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI ANDRESPOL
- Przebudowa ulicy Grodzkiej w Andrespolu i ulicy Bukowej w Justynowie
- Pełnienie funkcji asystenta rodziny, w ramach projektu pn.: "Wygrana Rodzina w Gminie Andrespol"
- Zakup i dostawa sprzętu w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" - etap I
więcej: przetargi ANDRESPOL »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dowóz dzieci z terenu Gminy Ścinawa do szkół obwodowych i przedszkola oraz szkoły specjalnej w roku szkolnym 2025/2026
- Usługi transportowe "door-to-door" realizowane w ramach projektu pn.: Usługi społeczne w Gminie Mirosławiec".
- Dowóz dzieci szkolnych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 na trasie Osie - Stara Rzeka - Radańska - Osie Wybudowania - Osie.
- Świadczenie usług transp. sanitarnego med. śr. transp. z kierowcą, upr. do wykonywania podstawowych medycznych czynności ratunkowych na rzecz pacjentów MDCZ im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
- Dowóz dzieci szkolnych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 na trasie Osie - Łążek - Pruskie - Wierzchy - Tleń - Osie.
- "Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Kaliska w formie zakupu biletów miesięcznych na okres od 01 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r."
więcej: (1) Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.