To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-03-07
Dębica: ZESTAWY LINII KRWI DO HEMODIALIZ DO APARATU FIRMY GAMBRO: AK 95 i AK 96 - DLA ATACJI DIALIZ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Numer ogłoszenia: 36866 - 2011; data zamieszczenia: 07.03.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 50275 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy, ul. Krakowska 91, 39-200 Dębica, woj. podkarpackie, tel. 014 6808224, faks 014 6808224.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: ZESTAWY LINII KRWI DO HEMODIALIZ DO APARATU FIRMY GAMBRO: AK 95 i AK 96 - DLA ATACJI DIALIZ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: ZESTAWY LINII KRWI DO HEMODIALIZ - poz. 1 - 3.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.14.10.00 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: ZESTAWY LINII KRWI DO HEMODIALIZ
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 02.03.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- GAMBRO POLAND Sp. z o.o., ul. Cylichowska 13/15, 04-769 WARSZAWA, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 249000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 261360,00
Oferta z najniższą ceną: 261360,00 / Oferta z najwyższą ceną: 261360,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z DĘBICY
- Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej wraz z pompownią ścieków w miejscowości Zawada - w ramach zadania "Budowa dróg dojazdowych D3 i D4 do terenów inwestycyjnych w Zawadzie".
- Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn. "Budowa, rozbudowa, przebudowa ulic: Bojanowskiego, Wyrobka, Kochanowskiego, Rydla, Skłodowskiej, Reja, Grottgera w Dębicy"
- Zakup i dostawa laptopów wraz z systemem operacyjnym, akcesoriami oraz oprogramowaniem biurowym
- Wykonanie dokumentacji geologiczno - inżynierskiej w ramach zadania pn. "Stabilizacja osuwiska nr ewid. 18-03-052-071003 w celu zabezpieczenia drogi powiatowej nr 1312R (...)"
- Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych
- Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. "Budowa Parku Doświadczania Świata w Głobikowej".
więcej: przetargi w Dębicy »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa sprzętu ogólnomedycznego
- Dostawa zestawu do pozyskiwania osocza dla Bloku Operacyjnego SP ZZOZ w Kozienicach
- Dostawa sprzętu medycznego - umowa ramowa ZP25/A/12/2025
- DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
- Zakup wraz z dostawą materiałów zużywalnych do procesów biofarmaceutycznych w ramach badań nad wektorem lentiwirusowym dla Zakładu Inżynierii Genetycznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
- Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Laboratorium bakteriologiczno - serologicznego Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli.
więcej: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.