To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-09-20
Warszawa: dostawa polegająca na zakupie urządzeń, oprogramowania i licencji do systemu infrastruktury informatycznej Biura GIODO (serwery, przełącznik KVM, konsola operatorska, oprogramowanie serwera poczty elektronicznej oraz licencje dostępowe do serwera poczty elektronicznej)
Numer ogłoszenia: 358392 - 2012; data zamieszczenia: 20.09.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 313448 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 6251572, faks 0-22 6251562.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: dostawa polegająca na zakupie urządzeń, oprogramowania i licencji do systemu infrastruktury informatycznej Biura GIODO (serwery, przełącznik KVM, konsola operatorska, oprogramowanie serwera poczty elektronicznej oraz licencje dostępowe do serwera poczty elektronicznej).
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: dostawa polegająca na zakupie poniższych urządzeń: - Serwery dwuprocesorowe z dwoma dyskami 600 GB, 32 GB RAM wraz z oprogramowaniem systemowym i instalacją - 2 szt., - Serwer dwuprocesorowy z 6-cioma dyskami 300 GB, 32 GB RAM wraz z oprogramowaniem systemowym i instalacją - 1 szt., - Przełącznik KVM w wersji do zabudowy w szafie Rack wraz z instalacją - 1 szt., - Konsola operatorska do wbudowania w szafie Rack (klawiatura + monitor LCD) wraz z instalacją - 1 szt., - Oprogramowanie serwera poczty elektronicznej - 1 szt., - Licencje dostępowe do serwera poczty elektronicznej - 75 szt. ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.82.00.00 - Serwery 48.22.30.00 - Pakiety oprogramowania do poczty elektronicznej 30.21.12.00 - Osprzęt do dużych systemów komputerowych 30.23.12.00 - Konsole .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Serwery dwuprocesorowe z dwoma dyskami 600 GB, 32 GB RAM wraz z oprogramowaniem systemowym i instalacją,serwer dwuprocesorowy z 6-cioma dyskami 300 GB, 32 GB RAM wraz z oprogramowaniem systemowym i instalacją, przełącznik KVM w wersji do zabudowy w szafie Rack wraz z instalacją, konsola operatorska do wbudowania w szafie Rack (klawiatura + monitor LCD) wraz z instalacją
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.09.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
NBIT SP. Z O.O. W RESTRUKTURYZACJI
jakie przetargi wygrała firma
NBIT SP. Z O.O. W RESTRUKTURYZACJI
- Nbit Spółka Jawna Popenda Ireneusz, Jenczmionka Jarosław, ul. Chorzowska 33/3, 44-100 Gliwice, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 144000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 163897,50
Oferta z najniższą ceną: 122777,67 / Oferta z najwyższą ceną: 163897,50
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Oprogramowanie serwera poczty elektronicznej, Licencje dostępowe do serwera poczty elektronicznej
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.09.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Towarzystwo Handlowe ALPLAST Sp. j. A.Bąk i spółka, ul. Śliwkowa 1, 78-100 Niekanin, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 29400,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 31416,66
Oferta z najniższą ceną: 31416,66 / Oferta z najwyższą ceną: 36334,20
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Dostawa sprzętu komputerowego dla FINA
- Dostawa monitorów na potrzeby funkcjonowania Instytutu Badawczego IDEAS (nr postępowania: 25/WNP-000014)
- Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, oraz akcesoriów komputerowych na potrzeby Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie
- Świadczenie usługi audytu bezpieczeństwa przetwarzania danych w Rządowej Chmurze Obliczeniowej (RChO)
- Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych na osiedlu we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 6-8
- Utrzymanie i konserwacja siłowni plenerowych, boisk i placów zabaw zlokalizowanych na terenie parków i skwerów Dzielnicy Ochota w Warszawie
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa serwera przeznaczonego do intensywnej wirtualizacji oraz zapasowego serwera do przeprowadzenia testów w ramach realizacji projektu grantowego "Cyberbezpieczny samorząd".
- Cyberbezpieczna Gmina Kołbiel
- Dostawa sprzętu w celu wdrożenia infrastruktury o wysokiej dostępności oraz wdrożenia środowiska wirtualizacji dla rozwiązań związanych z cyberbezpieczństwem w oparciu o oprogramowanie open source.
- Dostawa serwera rack z systemem operacyjnym oraz licencjami
- Dostawa klastra obliczeniowego i oprogramowania inżynierskiego
- Dostawa sprzętu IT w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" w Gminie Czarne z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





