To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-10-18
Opole: Awaryjne uszczelnienie wału Metalchem w Mieście Opolu, Etap II -
kontynuacja - nadzór autorski
Numer ogłoszenia: 339398 - 2011; data zamieszczenia: 18.10.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 303284 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, ul. Katowicka 55, 45-061 Opole, woj. opolskie, tel. (077) 442-57-42, faks (077) 442-57-42, 4425726.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Awaryjne uszczelnienie wału Metalchem w Mieście Opolu, Etap II - kontynuacja - nadzór autorski.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest pełnienia nadzoru autorskiego dla zadania pn. Awaryjne uszczelnienie wału Metalchem w Mieście Opolu, Etap II - kontynuacja. Przewidziany do wykonania zakres robót budowlanych dla ww. zadania obejmuje m.in.: w km 0+000 do 1+835: podwyższenie i rozbudowa korpusu wału z nachyleniem strony odwodnej do 1:3 , strony odpowietrznej 1 :2,5 z zagęszczeniem do wskaźnika Is < 0,96. wykonanie przesłony szczelnej w międzywalu przy stopie skarpy wału przeciwpowodziowego metodą szczeliny kopanej ciągłej na głębokość do 5,0 m od powierzchni terenu w międzywalu dla wydłużenia drogi filtracji na głebokość 4,0 do 5,0 m p.p.t. połączenie bentomaty 5300 g/m2 wykonanej na skarpie odwodnej w I etapie realizacji z przesłoną szczelną ; wydłużenie przepustu wałowego O600 mm w km 1 +464 o 11,0 m z wykonaniem przyczółków żelbetowych i montażem klapy zwrotnej od strony odwodnej; remont doku wylotowego z pompowni Metalchem z wymianą klap zwrotnych O 600 mm z nadbudową doku żelbetowego od strony wału w międzywalu. w km 0 + 000 do km 0+760 od pompowni do Osiedla Metalchem: zdjęcie warstwy humusu z korpusu wału ppowodziowego ze złożeniem w odkładzie; wycinka zakrzaczeń i drzew na skarpach wału i w jego stopie; podwyższenie i rozbudowa korpusu wału z nachyleniem strony odwodnej do 1:3, strony odpowietrznej 1 :2,5 z zagęszczeniem do wskaźnika Is < 0,96; zabudowa bentomaty w skarpie odwodnej wału przeciwpowodziowego z zakotwieniem w koronie wału i w stopie wału na dł. 550,0 zgodnie z projektem; wykonanie przesłony szczelnej w międzywalu przy stopie skarpy wału przeciwpowodziowego metodą szczeliny kopanej ciągłej na głębokość do 4,0 m od powierzchni terenu w międzywalu przy stopie skarpy dla wydłużenia drogi filtracji w km 0+000 do 0+420; humusowanie z obsiewem mieszankami traw.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 71.32.00.00 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71.24.80.00 - Nadzór nad projektem i dokumentacją .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 14.10.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ZAKŁAD USŁUG I ROBÓT WODNYCH SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
ZAKŁAD USŁUG I ROBÓT WODNYCH SP. Z O.O.
- Zakład Usług i Robót Wodnych sp. z o.o., ul. Morcinka 43, 45-317 Opole, kraj/woj. opolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 20325,20 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 18200,00
Oferta z najniższą ceną: 18200,00 / Oferta z najwyższą ceną: 18200,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z OPOLA
- U/11/2025 Druk i dostawa albumu "Uniwersytet Opolski / Inny niż wszystkie" - 300 egz
- Realizacja usług terapeutycznych w ramach programu "Za życiem" IV 2025.
- Dostawy produktów mięsnych
- Zakup serwera z oprogramowaniem bazodanowym
- Wymiana opraw oświetleniowych na LED w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Opolu
- Dostawa materiałów informacyjno - promocyjnych na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu
więcej: przetargi w Opolu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dróg na osiedlu Ługi w Jarocinie
- Utworzenie żłobka w Gminie Hyżne w systemie "zaprojektuj i wybuduj"
- Wykonanie otworu studziennego nr VII na terenie gminnego ujęcia wody na dz. 322/3 w miejscowości Skrzebowa wraz z podłączeniem do Stacji Uzdatniania Wody w Raszkowie ul. Jarocińska
- Opracowanie kompleksowej, zamiennej dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu wraz z pełnieniem nadzorów autorskich
- Wykonanie dokumentacji projektowej remontu estakady wschodniej i estakady zachodniej w ciągu drogi DK- 91 al. Jana Pawła II / al. Włókniarzy w Łodzi
- "Wykonanie projektu przebudowy rzeki Górczynka oraz uzyskanie decyzji zezwalającej na realizację w oparciu o ustawę przeciwpowodziową"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.