To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-10-04
Białystok: Przeprowadzenie badań w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania
Numer ogłoszenia: 317268 - 2011; data zamieszczenia: 04.10.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 245288 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet w Białymstoku, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14, 15-097 Białystok, woj. podlaskie, tel. 085 7457117, faks 085 745 70 73.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przeprowadzenie badań w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie niżej wymienionych badań: 1) Dobre praktyki innowacji i transferu technologii w kluczowych branżach województwa podlaskiego w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania szczegółowy opis zawarty w Załączniku nr 1 do SIWZ - część I zamówienia, 2)Diagnoza potencjału regionalnych instytucji naukowych w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania szczegółowy opis zawarty w Załączniku nr 2 do SIWZ - część II zamówienia, 3)Analiza innowacyjności i transferu technologii w wybranych regionach peryferyjnych w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania, szczegółowy opis zawarty w Załączniku nr 3 do SIWZ - część III zamówienia, w ramach realizacji projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, budżet państwa oraz budżet Województwa Podlaskiego..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 73.11.00.00 - Usługi badawcze .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie realizowane w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, budżet państwa oraz budżet Województwa Podlaskiego..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Dobre praktyki innowacji i transferu technologii w kluczowych branżach województwa podlaskiego w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
INSTYTUT BADAŃ I ANALIZ "VIVADE" SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
INSTYTUT BADAŃ I ANALIZ "VIVADE" SP. Z O.O.
- Instytut Badań i Analiz VIVADE Sp. z o.o., I Armii Wojska Polskiego 9 lok. 106, 15-102 Białystok, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 53900,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 55000,00
Oferta z najniższą ceną: 51906,00 / Oferta z najwyższą ceną: 76875,00
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Diagnoza potencjału regionalnych instytucji naukowych w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ASM RESEARCH SOLUTIONS STRATEGY SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
ASM RESEARCH SOLUTIONS STRATEGY SP. Z O.O.
- ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., Grunwaldzka 5, 99-300 Kutno, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 53900,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 40941,78
Oferta z najniższą ceną: 40941,78 / Oferta z najwyższą ceną: 40941,78
Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: Analiza innowacyjności i transferu technologii w wybranych regionach peryferyjnych w ramach projektu Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania szczegółowy.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ASM RESEARCH SOLUTIONS STRATEGY SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
ASM RESEARCH SOLUTIONS STRATEGY SP. Z O.O.
- ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. o.o., Grunwaldzka 5, 99-300 Kutno, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 53900,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 48321,78
Oferta z najniższą ceną: 48321,78 / Oferta z najwyższą ceną: 48321,78
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BIAŁEGOSTOKU
- Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów dla Szkoły Podstawowej nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku w okresie od 1.09.2025r. do 31.08.2026r.
- "Nowoczesna czytelnia i biblioteka ZSE - wyposażenie pomieszczeń w meble"
- Postępowanie na organizację wizyty studyjnej w Finlandii
- Usługi kastracji i znakowania zwierząt właścicielskich w ramach pilotażowych programów Schroniska dla Zwierząt "Dolina Dolistówki" w Białymstoku
- Remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 681 Topczewo-Brańsk-Ciechanowiec w km 33+850-37+010.
- Zakup wraz z dostawą przetworników wilgotności i temperatury na potrzeby Wydziału Mechanicznego - ZK-DZP.262.66.2025
więcej: przetargi w Białymstoku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny wpływu projektu IKR Junior na grupę docelową.
- Realizacja analiz dotyczących potencjału innowacyjnego Pomorza Zachodniego
- Wykonanie badania ewaluacyjnego pt. Ocena wpływu inwestycji KPO B 3.4.1 na zieloną i energetyczną transformację miast
więcej: Usługi badawcze »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.