eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi badawcze - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi badawcze

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 4

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2024-04-15
2024-05-06 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Łódź Usługi Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi Usługa badawcza "Rynek pracy sektora budowlanego wobec współczesnych tendencji demograficznych. Analiza dla województwa łódzkiego"
2024-04-10
2024-04-25 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Toruń Usługi Województwo Kujawsko-Pomorskie Badanie ewaluacyjne pt. "Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027"
2024-04-09
2024-04-17 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kraków Usługi Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Wykonanie usługi w zakresie pobrania próbek z procesu technologicznego wzbogacenia rudy w oraz oznaczeń chemicznych i mineralogicznych z wykorzystaniem techniki mineralogii procesowej MLA lub QEMSCAN.
2024-04-03
2024-04-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Lublin Usługi Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie Badanie ewaluacyjne pn. "Badanie ewaluacyjne w zakresie oszacowania wartości wskaźnika rezultatu długoterminowego w ramach 9, 10, 11 i 12 osi priorytetowej RPO WL 2014-2020 - II pomiar"


strony : [ 1 ]


Na tej stronie publikujemy najnowsze przetargi firmowe i zamówienia publiczne na Usługi badawcze. Znajdziesz tutaj między innymi takie zapytania i ogłoszenia przetargowe jak: Usługa badawcza "Rynek pracy sektora budowlanego wobec współczesnych tendencji demograficznych. Analiza dla województwa łódzkiego"; Badanie ewaluacyjne pt. "Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027"; Wykonanie usługi w zakresie pobrania próbek z procesu technologicznego wzbogacenia rudy w oraz oznaczeń chemicznych i mineralogicznych z wykorzystaniem techniki mineralogii procesowej MLA lub QEMSCAN.; Badanie ewaluacyjne pn. "Badanie ewaluacyjne w zakresie oszacowania wartości wskaźnika rezultatu długoterminowego w ramach 9, 10, 11 i 12 osi priorytetowej RPO WL 2014-2020 - II pomiar";

Jeśli szczególnie interesują Cię przetargi na Usługi badawcze możesz skorzystać z bezpłatnych powiadomień e-mail i otrzymywać codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach z kategorii Usługi badawcze lub dodać tą stronę do ulubionych w swojej przeglądarce.

Możesz także zmienić parametry wyszukiwania i zaznaczyć w pozycji "Status ogłoszenia" opcję "zakończone" aby sprawdzić, jakie przetargi na Usługi badawcze były wcześniej ogłaszane, ale ich termin składania ofert już upłynął. Jeśli natomiast chcesz sprawdzić, jakim firmom udzielono zamówienia na Usługi badawcze (kto wygrał przetarg) w pozycji "Status ogłoszenia" zaznacz opcję "wyniki przetargów".« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.