eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaZakup i dostawa twardościomierza

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2011-11-09

Warszawa: Zakup i dostawa twardościomierza
Numer ogłoszenia: 292071 - 2011; data zamieszczenia: 09.11.2011
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Lotnictwa, al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 8460011, faks 022 8466567 , strona internetowa www.ilot.edu.pl (zakładka: przetargi i ogłoszenia)

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Instytut badawczy.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup i dostawa twardościomierza.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Zakup i dostawa twardościomierza na podstawie złożonej dnia 26.10.2011r. oferty nr SLAB/11/0628/Mku..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.30.00.00 - Przyrządy do pomiaru .

II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

SEKCJA III: PROCEDURA

Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienie wyboru trybu

    Zgodnie z treścią art. 67 ust. 1 pkt.1 lit. a ustawy pzp zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli dostawy mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę, z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. W celu zapewnienia wysokiego poziomu prac badawczych, do prowadzonych przez Laboratorium Materiałoznawstwa prac badawczo naukowych konieczne jest posiadanie twardościomierza typu Brinell. Zamawiający przeprowadził rozpoznanie rynku, dostawców twardościomierzy. Z przeprowadzonego rozpoznania rynku wynika, że twardościomierz firmy Wilson - Hardness, jest urządzeniem do pomiarów twardości metodą Brinella. W związku z powyższym ww. urządzenie spełnia wymagania dla prowadzonych prac badawczych i gwarantuje ich wysoką jakość. Z dostarczonego oświadczenia wynika, że oficjalnym dystrybutorem produktów Wilson - Hardness w Polsce jest firma Spectro -Lab, ul Siedzibna 22, 03-317 Warszawa.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA

  • Spectro - Lab, ul Siedzibna 22, 03-317 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.