To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-09-30
Wrocław: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów języka angielskiego dla uczestników projektu Wrocławski Klub Kompetencji realizowanego przez Centrum Integracji Społecznej we Wrocławiu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Numer ogłoszenia: 270199 - 2010; data zamieszczenia: 30.09.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 243695 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Centrum Integracji Społecznej, ul. Strzegomska 49, 53-611 Wrocław, woj. dolnośląskie, tel. 0-71 782 35 11, faks 0-71 782 35 12.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów języka angielskiego dla uczestników projektu Wrocławski Klub Kompetencji realizowanego przez Centrum Integracji Społecznej we Wrocławiu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursów języka angielskiego dla uczestników projektu Wrocławski Klub Kompetencji realizowanego przez Centrum Integracji Społecznej we Wrocławiu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - zamówienie obejmuje przeprowadzenie dwóch kursów języka angielskiego na terenie Centrum Integracji Społecznej we Wrocławiu z siedzibą przy ul. Strzegomskiej 49 - pierwszy kurs języka angielskiego obejmuje 90 godzin a)prowadzony w dwóch grupach liczących maksymalnie po 10 osób, b)grupy są podzielone ze względu na poziom zaawansowania językowego (grupa 1 - poziom podstawowy, grupa 2 - poziom średniozaawansowany) c)zajęcia zaplanowano w okresie październik - listopad 2010 w godzinach 9.00 - 15.00 - drugi kurs języka angielskiego obejmuje 180 godzin a)prowadzony w dwóch grupach liczących maksymalnie po 10 osób, b)grupy są podzielone ze względu na poziom zaawansowania językowego (grupa 1 - poziom podstawowy, grupa 2 - poziom średniozaawansowany) c)zajęcia zaplanowano w okresie styczeń - marzec 2011 w godzinach 9.00 - 15.00 - zajęcie w grupach nie są prowadzone równolegle - program zajęć powinien obejmować minimum tematyczne: a)gramatyka języka angielskiego - poziom podstawowy i średniozawansowanay b)nauka słownictwa - poziom podstawowy i średniozaawnsowany c)ćwiczenia z komunikacji w języku angielskim na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym -szczegółowy program zajęć ustalany jest z Zamawiającym, zgodnie z wytycznymi w zakresie realizacji projektu Wrocławski Klub Kompetencji, -oznakowanie wszystkich prezentacji multimedialnych i materiałów szkoleniowych poprzez umieszczenie logo według wytycznych opisanych w aktualnej wersji Wytycznych dotyczących oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, która znajduje się na stronie www.pokl.dwup.pl oraz według wytycznych przyjętych dla Systemu Identyfikacji Wizualnej materiałów informacyjnych i promocyjnych Gminy Wrocław dostępnej w Biurze Promocji Miasta, ul. Przejście Żelaźnicze 17a, 50-107 Wrocław (w konsultacji z Zamawiającym) oraz logo projektu. Powyższe logotypy Zamawiający zobowiązuje się dostarczyć wcześniej; - przeprowadzenie egzaminu końcowego z zakresu zrealizowanego programu i wydanie imiennych zaświadczeń o ukończeniu kursu językowego. W razie nie zdania lub nie przystąpienia do egzaminu przez uczestnika w pierwszym terminie Zamawiający przewiduje termin poprawkowy, który ustala z Wykonawcą. - zamawiający wymaga świadczenia usług objętych przedmiotem zamówienia w okresie październik 2010 - listopad 2010 oraz styczeń - marzec 2011 r., co obejmuje: - październik 30 h, - listopad - 60 h - styczeń - 60 h - luty - 60 h - marzec 60 h.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.58.00.00 - Oferowanie kursów językowych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie realizowane w ramach projektu Wrocławski Klub Kompetencji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.09.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Com Bridge School, Communication Bridge, J. Molski, A. Molska, ul. Nowowiejska 6 lok. 28,, 00-649 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 27000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 13459,50
Oferta z najniższą ceną: 13459,50 / Oferta z najwyższą ceną: 23608,80
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WROCŁAWIA
- USŁUGA- PRZEGLĄDY I NAPRAWY POJAZDÓW Nr sprawy: TECH/251/AK/2025
- Dostawa i montaż metalowych regałów jezdnych w archiwum zakładowym Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, przy ul. Zielińskiego 1
- Budowa sygnalizacji Świetlnej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 439 w rejonie skrzyżowania z ul. Szkolną w m. Radziądz (zaprojektuj i wybuduj).
- BZP.2710.78.2025.MR Dostawa mikroskopów wraz z akcesoriami dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.
- Dostawy żywności do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 20 w Wrocławiu z podziałem na części.
- Naprawy i usuwanie awarii w zakresie robót sanitarnych w nieruchomościach oraz na terenach zewnętrznych stanowiącym własność Gminy Wrocław zarządzanych przez Zamawiającego
więcej: przetargi w Wrocławiu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





