To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-01-26
Toruń: Dostawa zestawów implantów do osteosyntezy kości twarzoczaszki.
Numer ogłoszenia: 27003 - 2009; data zamieszczenia: 26.01.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 360647 - 2008r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, ul. Św. Józefa 53/59, Toruń, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 056 6101510, faks 056 6596128.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa zestawów implantów do osteosyntezy kości twarzoczaszki..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów implantów do osteosyntezy kości twarzoczaszki - implanty tytanowe, tj. a) System od 1,3 do 1,6 mm: 1) Szyna - prosta wielooczkowa - 12 szt.; 2) Szyna wygięta podoczodołowa - 6 szt.; 3) Szyna w kształcie litery X - 4 szt.; 4) Zestaw śrub o różnych długościach do w/w systemu - 270 szt.; 5) Zestaw śrub pomocniczych o różnych długościach do w/w systemu - 30 szt. b) System od 1,8 do 2,2 mm: 6) Płyta prosta wielooczkowa - 12 szt.; 7) Płyta prosta z przęsłem o różnej ilości oczek - 27 szt.; 8) Płyta w kształcie litery L prawostronna - 5 szt.; 9) Płyta w kształcie litery L lewostronna - 5 szt.; 10) Płyta w kształcie litery T - 5 szt.; 11) Płyta w kształcie litery H - 5 szt.; 12) Zestaw śrub o różnych długościach do w/w systemu - 380 szt.; 13) Zestaw śrub pomocniczych o różnych długościach do w/w systemu - 20 szt..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.18.41.00 - Implanty chirurgiczne .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 31542.16 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Dostawa zestawów implantów do osteosyntezy kości twarzoczaszki.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 07.01.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- SYNTHES Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 31.542,16
- Oferta z najniższą ceną: 31.542,16 oferta z najwyższą ceną: 35.743,45
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z TORUNIA
- Dostawa odczynników do badania zaburzeń odporności wraz z dzierżawa analizatora
- Organizacja i przeprowadzenie kursów maszyn technicznych z badaniami lekarskimi i egzaminem, w ramach projektu "Twoja droga do sukcesu".
- Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie Regionalnej Konferencji Opieki Długoterminowej
- Dostawa mikroskopu optycznego
- Remont budynku nr 9 w kompleksie wojskowym przy Jacewskiej 73 w Inowrocławiu.
- Dostawa zestawów do blokad
więcej: przetargi w Toruniu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- IMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE
- ZP/TP/2026/21-neurochirurgia
- Dostawa implantów i akcesoriów neurochirurgicznych
- DOSTAWA - PROTEZY DRÓG ŻÓŁCIOWYCH, BALONY, PAPILOTOMY
- środki farmaceutyczne, środki dezynfekcyjne, odczynniki laboratoryjne do diagnostyki.
- dostawa i instalacja rezonansu magnetycznego.
więcej: Implanty chirurgiczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





