To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-08-24
Kielce: Zakup sprzętu komputerowego,oprogramowania i wdrożenie systemu w ramach wdrożenia nadzoru nad bezpieczeństwem i realizacją usług medycznych w SCMiN Szpital specjalistyczny w Kielcach poprzez kompleksową tele-informatyzację i monitoring obiektu
Numer ogłoszenia: 256294 - 2011; data zamieszczenia: 24.08.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 211504 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka - Szpital Specjalistyczny w Kielcach, ul. Prosta 30, 25-371 Kielce, woj. świętokrzyskie, tel. 041 3618525, faks 041 3687424.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup sprzętu komputerowego,oprogramowania i wdrożenie systemu w ramach wdrożenia nadzoru nad bezpieczeństwem i realizacją usług medycznych w SCMiN Szpital specjalistyczny w Kielcach poprzez kompleksową tele-informatyzację i monitoring obiektu.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Dostawa i wdrożenie oprogramowania dla części medycznej zgodnie z wyszczególnieniem w dalszej części postępowania. b) Dostawa i wdrożenie oprogramowania dla części administracyjnej zgodnie z wyszczególnieniem w dalszej części postępowania c) Dostawa i wdrożenie e-usług on-line - wdrożenie modułu e-rejestracja dla Pacjentów wraz z uruchomieniem kont zdrowotnych pacjentów d) Dostawa licencji oprogramowania bazodanowego, z którym w sposób bezproblemowy będzie współpracowało oprogramowanie aplikacyjne w części medycznej i administracyjnej e) Dostawa niezbędnego sprzętu komputerowego, f) Usługi wdrożeniowe oraz wsparcie nad systemem i pracownikami do momentu pełnego uruchomienia systemu, usuwanie na bieżąco błędów oprogramowania, obsługa bieżącej kontroli oddanego do użytkowania systemu. g) System zostanie zintegrowany poprzez komunikaty HL7 w zakresie zlecania i obioru wyników badań z systemem laboratoryjnym Prometeusz h) Przeniesienie danych z systemu KS-PPS wykorzystywanego do rozliczeń w szpitalu produkcji firmy KAMSOFT) do nowego systemu szpitalnego z zachowaniem ciągłości rozliczeń. i) Przeniesieniem danych z obecnie użytkowanego systemu Finansowo - Księgowego firmy Zubix, Kadry - Płace firmy Zeto oraz Gospodarka Materiałowa firmy Simple, j) świadczenie usług gwarancyjnych i serwisowych wobec całości dostarczonego i zrealizowanego przedmiotu zamówienia..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.00.00.00 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 72.26.80.00 - Usługi dostawy oprogramowania 72.26.30.00 - Usługi wdrażania oprogramowania 30.20.00.00 - Urządzenia komputerowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2007-2013, w ramach Osi Priorytetowej 2 Wsparcie innowacyjności, budowa społeczeństwa informacyjnego oraz wzrost potencjału inwestycyjnego regionu , Działanie 2.2 Budowa infrastruktury społeczeństwa informacyjnego regionu..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.08.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KAMSOFT S.A., ul. 1 Maja 133, 40-235 Katowice, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 520456,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 640160,88
Oferta z najniższą ceną: 640160,88 / Oferta z najwyższą ceną: 640160,88
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KIELC
- Wykonanie robót remontowo-budowlanych w obiektach Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
- Zakup dwóch samochodów służbowych
- Remont łazienek i pokoi socjalnych celem poprawy warunków użytkowania i dostosowania pomieszczeń do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami w Urzędzie Skarbowym w Busku-Zdroju przy ul. Parkowej 17
- Usługa ochrony osób i mienia w lokalach Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ARiMR
- Dostawa koszulek letnich dla służb ratownictwa medycznego
- Zakup wraz z dostawą immunoglobulinum humanum normale i hialuronidazy dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. IZP.2411.96.2025.AJ
więcej: przetargi w Kielcach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Koczała" - część I, II, III, IV, V
- Z ZSCL lepszy start zawodowy - dostawa sprzętu dla pracowni IT
- Przedłużenie subskrypcji (wsparcie techniczne oraz prawo do otrzymywania nowych wersji) na okres 12 miesięcy dla posiadanych przez Zamawiającego 3 (trzech) licencji oprogramowania MATLAB.
- Dostawa oprogramowania do monitorowania zasobów dla Gminy Pilzno w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
- Dostawa sprzętu i oprogramowania dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Pucku, w związku z realizacją projektu grantowego pn. "Cyberbezpieczny Samorząd".
- Zrównoważony rozwój gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski - Zakup i montaż zestawów wodomierzowych ze zdalnym odczytem wraz z oprogramowaniem do zdalnego odczytu
więcej: Urządzenia komputerowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.