Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2013-06-27
Białystok: Dostawa oprogramowania oraz modułów funkcjonalnych umożliwiających przygotowanie oraz prezentację danych ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów w sieci Internet wraz z instalacją i wdrożeniem na stacji komputerowej oraz serwerowej
Numer ogłoszenia: 249266 - 2013; data zamieszczenia: 27.06.2013
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, ul. Handlowa 6/108, 15-399 Białystok, woj. podlaskie, tel. 085 7481200, faks 085 7481201 , strona internetowa www.wzmiuw.wrotapodlasia.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa oprogramowania oraz modułów funkcjonalnych umożliwiających przygotowanie oraz prezentację danych ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów w sieci Internet wraz z instalacją i wdrożeniem na stacji komputerowej oraz serwerowej.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania oraz modułów funkcjonalnych umożliwiających przygotowanie oraz prezentację danych ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów w sieci Internet wraz z instalacją i wdrożeniem na stacji komputerowej oraz serwerowej.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.00.00.00 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Prawne: Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli zachodzi następująca okoliczność: Dostawa może być świadczona przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze oraz z uwagi na ochronę praw wyłącznych wynikających z art. 16 ust. 5 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 ze zm.). Faktyczne: Zamawiający posiada oprogramowanie GeoMelio Desktop służące do elektronicznego prowadzenia ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów, którego jedynym dystrybutorem oraz właścicielem praw autorskich jest firma Intergraph Polska Sp. z o. o. Zamówienie polega na dostawie, instalacji i wdrożeniu oprogramowania oraz modułów funkcjonalnych umożliwiających przygotowanie oraz prezentację danych ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów w sieci Internet. Aby zintegrować nowe moduły (rozszerzenie GeoMelio) w pełni kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego oprogramowaniem GeoMelio Desktop należy posiadać prawa autorskie do kodu źródłowego. Integracja wiąże się ze zmianą konfiguracji posiadanego oprogramowania, ze zmianami w schematach bazy danych i aplikacyjnych, możliwymi do wykonania jedynie przez posiadacza praw autorskich, tj. firmę Intergraph Polska Sp. z o. o. W związku z powyższym zamówienia może być zrealizowane przez jednego Wykonawcę.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Intergraph Polska Sp. z o. o., ul. Domaniewska 52., 02-672 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
INNE PRZETARGI Z BIAŁEGOSTOKU
- "Świadczenie usług przygotowania i dowożenia posiłków profilaktycznych"
- Wykonanie hydroizolacji fundamentów budynku administracyjnego TVP w Likwidacji oddział Białystok", w systemie "zaprojektuj i wykonaj
- Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
- Wyposażenie 4 pracowni zajęciowych UwB w stoliki i krzesła z regulacją wysokości na potrzeby projektu "UwB uczelnią dla wszystkich"
- Roboty budowlane związane z inwestycją: Budowa dróg dla pieszych i rowerów w ciągu dróg wojew. Podlasia - "Rozbudowa DW Nr 645 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odc. Zbójna-Nowogród".
- Budowa leśnego parku kieszonkowego na osiedlu Leśna Dolina
więcej: przetargi w Białymstoku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa sprzętu komputerowego do siedziby Zamawiającego
- Dostawa urządzeń i systemów cyberbezpieczeństwa wraz z wdrożeniem - program Cyberbezpieczny Samorząd
- Zakup i dostawa specjalistycznego sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami oraz wyposażenia komputerowego na potrzeby Ośrodka Wsparcia i Testów w Łodzi
- Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania i infrastruktury sprzętowej dla Gminy Koźmin Wielkopolski w ramach "Cyberbezpieczny samorząd"
- Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z usługą wdrożenia realizowana w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd"
- Dostawa i instalacja urządzeń do rozbudowy stacji meteorologiczno-hydrologicznej.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.