eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Osowiec-Twierdza › Ochrona kolonii lęgowej ptaków siewkowych w Brzostowie

Poręczenia kontraktowe dla firm startujących w przetargach publicznych




Ogłoszenie z dnia 2023-05-22


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona kolonii lęgowej ptaków siewkowych w Brzostowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200667985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 8

1.5.2.) Miejscowość: Osowiec-Twierdza

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-110

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@biebrza.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.biebrza.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a13964a4-ce28-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ochrona kolonii lęgowej ptaków siewkowych w Brzostowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a13964a4-ce28-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00225951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00120895/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Monitoring ptaków siewkowych w Brzostowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00158657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22358,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części I zamówienia „Ochrona kolonii lęgowej ptaków siewkowych w Brzostowie – obsługa ogrodzenia” obejmuje usługę przetransportowania elementów ogrodzenia, montaż i demontaż ogrodzenia oraz nadzór nad dwoma ogrodzeniami pod napięciem elektrycznym.
A. Przetransportowanie sprzętu Zamawiającego (siatka ogrodzeniowa, pastuch, elektryzatory, akumulatory oraz inne niezbędne akcesoria) z magazynu znajdującego się w Osowcu-Twierdzy lub/i Goniądzu do Brzostowa. Do budowy ogrodzenia zostanie wykorzystany sprzęt udostępniony protokolarnie przez Zamawiającego. Sprzęt powinien być rozstawiony w kolonii ptaków siewkowych w dniu wydania sprzętu. Po demontażu, sprzęt musi być odwieziony do magazynu w Osowcu-Twierdzy lub/i Goniądzu do godziny 15:00, w dniach, w których czynne jest biuro Zamawiającego.
B. Montaż dwóch ogrodzeń elektrycznych. Dokładna lokalizacja postawienia ogrodzeń na łąkach koło wsi Brzostowo powinna być uzgodniona z Zamawiającym. Termin rozstawienia sprzętu jest uzależniony od terminu wykonania pierwszej kontroli przez wykonawcę monitoringu sukcesu gniazdowego ptaków siewkowych w Brzostowie (część II zamówienia). Wykonawca monitoringu będzie zobowiązany do przeprowadzenia pierwszej kontroli w terminie 15-25.04.2023 r. (z możliwością przesunięcia tego terminu do 6.05.2023 r. w przypadku występowania w pierwotnym terminie wyjątkowo wysokiego stanu wody). Ogrodzenia powinny zostać postawione po pierwszej kontroli wykonawcy monitoringu sukcesu gniazdowego, w tym: pierwsze ogrodzenie między pierwszą a drugą kontrolą (najpóźniej w dniu drugiej kontroli), a drugie między pierwszą a trzecią kontrolą (najpóźniej w dniu trzeciej kontroli; przy czym możliwe jest rozstawienie obu ogrodzeń jednego dnia).
Ogrodzenia zostaną zbudowane z siatki o wysokości ok. 110-120 cm. Wykonawca będzie miał do dyspozycji 800 metrów siatki (podzielonej na 16 odcinków o długości 50m). Powierzchnia pojedynczego ogrodzenia powinna wynosić od 1 000 do 10 000 m2.
C. Regularny dozór poprawności działania ogrodzenia. Jako dozór ogrodzenia należy rozumieć kontrolę na miejscu kompletności wszystkich elementów obu ogrodzeń, przepływu prądu, wykonanie dokumentacji oraz podjęcie, w miarę konieczności, działań konserwacyjno-naprawczych, do których w szczególności może należeć: przywrócenie prawidłowego ustawienia elementów ogrodzenia, dokaszenie roślinności znajdującej się bezpośrednio przy siatce, jeżeli utrudnia swobodny przepływ prądu, wymiana akumulatora, w razie jego rozładowania się. W przypadku stwierdzenia kradzieży jakiegokolwiek elementu ogrodzenia, należy o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić Zamawiającego oraz policję.
Kontrole powinny odbywać się średnio co 2-3 dni (dopuszczalny odstęp między kontrolami: 2-4 dni). Należy, w miarę możliwości, unikać wykonywania prac w weekendy i dni wolne od pracy. Kontrole polegające na dozorze ogrodzenia powinny być wykonywane przez 1-3 osób. W przypadku występowania, przez kilka kolejnych dni, nieodpowiednich warunków pogodowych (deszcz, wiatr), możliwe jest, w konsultacji z Zamawiającym, zmniejszenie częstotliwości wykonywania kontroli.
W przypadku, gdyby wykonawcą monitoringu sukcesu gniazdowego (część II zamówienia) i wykonawcą ochrony czynnej (część I zamówienia) byłby ten sam podmiot, możliwe jest, a nawet wskazane, aby łączyć wykonywanie w tym samym czasie obu czynności, w celu ograniczenia obecności w kolonii lęgowej ptaków do niezbędnego minimum.
Każda wizyta wykonawcy w kolonii lęgowej (zarówno w trakcie montażu/demontażu ogrodzenia, jak i podczas dozoru ogrodzenia) musi być udokumentowana w postaci fotografii i wpisu do karty kontroli. Każda kontrola musi być udokumentowana minimum czterema fotografiami przedstawiającymi elementy obu ogrodzeń oraz, w przypadku montażu i demontażu ogrodzenia, wykonywanie prac przy ogrodzeniu. Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia karty kontroli zgodnie z poniższym wzorem. Karta powinna być wypełniona czytelnie. Montaż ogrodzenia jest pierwszą kontrolą, a demontaż ostatnią. Ponadto wykonawca powinien w terenie zamierzyć, przy pomocy urządzenia GPS (obchodząc oba zbudowane ogrodzenia dookoła), dokładną lokalizację obu ogrodzeń. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia wypełnionej karty kontroli, dokumentacji fotograficznej oraz danych przestrzennych z dokładną lokalizacja obu ogrodzeń (w postaci pliku GPX lub warstwy SHP) w terminie do 31 lipca 2023 r.
D. Demontaż ogrodzenia. Czas funkcjonowania ogrodzenia uzależniony będzie od tego, jak długo w ogrodzeniu będą się znajdowały czynne gniazda ptaków siewkowych. Ogrodzenie powinno być zdemontowane w dniach 19-23.06.2023 r. lub wcześniej, jeśli na ogrodzonej powierzchni nie będzie aktywnych gniazd ptaków siewkowych. W przypadku, gdy wykonawca monitoringu sukcesu gniazdowego stwierdzi brak aktywnych gniazd w ogrodzeniach, Zamawiający poinformuje o tym wykonawcę ochrony czynnej. Wykonawca będzie wówczas zobowiązany do demontażu obu ogrodzeń w terminie najpóźniej 7 dni od otrzymania powyższej informacji od Zamawiającego. Zwrot kompletnego i nieuszkodzonego sprzętu musi nastąpić w dniu jego demontażu.
Przewidywany czas funkcjonowania ogrodzeń wynosić będzie od 3 do 10 tygodni. W latach 2012-2022, ostatnie aktywne gniazda w kolonii ptaków siewkowych notowano średnio 1.06 (zakres: od 12.05 do 18.06).
E. Bezpieczeństwo ptaków a realizacja zamówienia. Czas trwania prac musi być jak najkrótszy. Montaż i demontaż ogrodzenia nie powinien trwać dłużej niż 3 godziny. Pojedyncza kontrola polegająca na dozorze ogrodzenia nie powinna trwać dłużej niż 1 godzinę, chyba że ogrodzenie będzie wymagało naprawy, wtedy może trwać dłużej. W celu ograniczenia niepokojenia ptaków w kolonii lęgowej, wskazane jest wykonywanie części kontroli wspólnie z wykonawcą monitoringu sukcesu gniazdowego. Wizyty w kolonii mogą odbywać się tylko w dni bezdeszczowe i bez silnego wiatru. Kontrole powinny się rozpoczynać nie wcześniej niż o godzinie 7:00. Kontrole powinny się kończyć najpóźniej na dwie godziny przed zachodem słońca. W przypadku występowania upalnej pogody, kontroli nie należy wykonywać w godzinach 10:00-15:00.
F. Wykonawca będzie odpowiedzialny także za:
a) uzgadnianie z Zamawiającym, i we współpracy z wykonawcą monitoringu sukcesu gniazdowego ptaków siewkowych, dokładnej lokalizacji i terminu rozstawienia ogrodzeń;
b) bieżące informowanie Zamawiającego o wszelkich problemach napotkanych w trakcie realizacji zamówienia;
c) zapewnienie sprzętu pływającego do wykonywania kontroli oraz transportu sprzętu;
d) zapewnieni odpowiedniej liczby osób do przeprowadzenia sprawnego montażu i demontażu ogrodzenia;
e) w przypadku rozładowania się jednego z akumulatorów i wymiany go na rezerwowy – naładowanie rozładowanego akumulatora;
f) dokumentowanie wykonanych kontroli oraz montażu i demontażu ogrodzenia;
g) spełnianie wymogów BHP w trakcie wykonywania swoich zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90710000-7 - Zarządzanie środowiskiem naturalnym

90721700-4 - Usługi ochrony gatunków zagrożonych

4.5.5.) Wartość części: 8943,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części II zamówienia „Ochrona kolonii lęgowej ptaków siewkowych w Brzostowie – monitoring efektów” obejmuje wykonanie monitoringu przyrodniczego efektów prowadzonych działań ochronnych polegających na czynnej ochronie kolonii lęgowej ptaków siewkowych w formie zabezpieczenia gniazd siatką pod napięciem elektrycznym.
A. Kontrole terenowe. Wykonawca wykona 6-12 kontroli w kolonii lęgowej w celu określenia sukcesu gniazdowego. Kontrole polegać będą na wyszukaniu wszystkich gniazd ptaków siewkowych obecnych na powierzchni „Brzostowo” oraz określeniu dla każdego gniazda, czy nastąpiła strata lęgu, czy udany wylęg.
Pierwszą kontrolę należy wykonać w terminie 15-25.04.2023 r. W przypadku występowania wyższych, niż przeciętne, temperatur w pierwszej połowie kwietnia wskazane jest przeprowadzenie pierwszej kontroli bliżej 15.04.2023 r. Możliwe jest opóźnienie pierwszej kontroli do maksymalnie 6.05.2023 r., ale tylko w przypadku występowania wyjątkowo wysokiego stanu wody w basenie dolnym w okresie podstawowym (tj. 15-25.04). Za wyjątkowo wysoki stan wody rozumie się stan wody powyżej 350 cm na wodowskazie w Burzynie (na podstawie strony https://hydro.imgw.pl/). Wykonawca może opóźnić termin pierwszej kontroli po dniu 25.04.2023 r. o liczbę dni odpowiadającą liczbie dni z wyjątkowo wysokim stanem wody w okresie 15-25.04.2023 r.
Za ostatnią kontrolę można uznać kontrolę, która będzie spełniała przynajmniej jeden z trzech poniższych warunków:
a) wykonano co najmniej 6 kontroli i na szóstej lub późniejszej kontroli nie stwierdzono już żadnych aktywnych gniazd ptaków siewkowych na badanej powierzchni,
b) będzie 12. kontrolą,
c) kontrola, która zostanie wykonana po 18 czerwca 2023 r.
Częstotliwość kontroli. Średni odstęp między kontrolami powinien mieścić się w przedziale 4,5-5,5 dnia. Dopuszczalny zakres odstępów pomiędzy dwoma kolejnymi kontrolami może wynosić 4-8 dni. W przypadku występowania przez kilka kolejnych dni nieodpowiednich warunków pogodowych (deszcz, wiatr) możliwe jest, w konsultacji z Zamawiającym, zmniejszenie częstotliwości wykonywania kontroli.
Powierzchnia „Brzostowo”. Powierzchnia badawcza zajmuje około 45 ha, przy czym optymalne siedliska do założenia gniazd przez czajkę, rycyka i krwawodzioba (tzw. „grądziki”) zajmują 15 ha. Wykonawca uzyska od Zamawiającego warstwę shape z lokalizacją „grądzików”.
Każda kontrola polega na wyszukiwaniu wszystkich aktywnych gniazd ptaków siewkowych Charadriiformes, z wyjątkiem rybitw z rodzaju Chlidonias i mew Larinae. Szczególną uwagę należy poświęcić na odnalezienie gniazd, które były aktywne na poprzedniej kontroli. Dla każdego gniazda należy określić przynależność gatunkową, zapisać liczbę jaj w gnieździe. Lokalizację gniazda należy zapisać przy pomocy urządzenia GPS. Dodatkowo należy, dla każdego gniazda określić, czy znajduje się wewnątrz ogrodzenia elektrycznego, czy poza nim. Wszystkie gniazda znalezione na poprzednich kontrolach muszą być kontrolowane ponownie aż do wylęgu piskląt lub zniszczenia lęgu. Los lęgu (sukces, strata, nieznany) powinien zostać zarejestrowany wraz z przyczyną ewentualnych strat i, o ile to możliwe, z określeniem przyczyny straty lęgu. Do określenia przyczyn strat w lęgach zaleca się stosowanie dodatkowych metod (loggerów temperaturowych, fotopułapek).
B. Raport końcowy. Raport należy dostarczyć w terminie do 15.08.2023 r. Powinien on zawierać co najmniej:
a) szczegółowy opis stosowanych metod prac terenowych oraz analizy danych;
b) opis uzyskanych wyników (liczba stwierdzonych gniazd, ich przynależność gatunkowa, sukces gniazdowy poszczególnych gatunków, określenie przyczyn strat w lęgach, porównanie sukcesu gniazdowego pomiędzy powierzchniami ogrodzonymi a resztą gniazd);
c) sukces gniazdowy obliczony zgodnie z zaleceniami zawartymi w publikacji: Mayfield H. 1975. Suggestions for calculating nest success. Wilson Bulletin 87: 456 – 466;
d) porównanie sukcesu gniazdowego wewnątrz ogrodzeń i poza nimi z wykorzystaniem metody statystycznych;
e) wnioski i zalecenia ochronne;
f) odniesienie wyników uzyskanych w 2023 r. do wcześniejszych lat prowadzenia monitoringu sukcesu gniazdowego na powierzchni „Brzostowo”;
g) do raportu należy załączyć co najmniej 10 fotografii, z których co najmniej 3 będą przedstawiać wykonywanie prac terenowych i co najmniej 5 znalezione gniazda;
h) do raportu należy załączyć dane wektorowe (w postaci pliku GPX lub warstwy SHP) przedstawiające lokalizację wszystkich znalezionych gniazd wraz z podaniem nazwy/numeru każdego gniazda zgodnego z załącznikiem tabelarycznym;
i) załącznik tabelaryczny zawierający co najmniej następujące informacje dla każdego gniazda: nazwa/numer gniazda, współrzędne geograficzne (w formacie ss,dddddd), gatunek ptaka, wynik poszczególnych kontroli, informacja o stracie lub sukcesie gniazdowym.
C. Bezpieczeństwo ptaków a realizacja zamówienia. Kontrole mogą być wykonywane tylko w dni bezdeszczowe i bez silnego wiatru. Kontrole powinny się rozpoczynać nie wcześniej niż o godzinie 7:00. Kontrole powinny się kończyć najpóźniej na dwie godziny przed zachodem słońca. Czas trwania pojedynczej kontroli musi być jak najkrótszy. Maksymalnie dopuszczalny czas trwania pojedynczej kontroli może wynosić 6 godzin. W przypadku występowania upalnej pogody, kontrole należy przerywać w godzinach 10:00-15:00.
D. Wykonawca będzie odpowiedzialny także za:
a) informowanie Zamawiającego o terminie pierwszej i ostatniej kontroli;
b) bezzwłoczne przekazanie Zamawiającemu danych o lokalizacji gniazd w kolonii po pierwszej i drugiej kontroli;
c) bezzwłoczne poinformowanie Zamawiającego o braku aktywnych lęgów na powierzchniach ogrodzonych;
d) zapewnienie sprzętu pływającego do wykonywania kontroli;
e) zapewnieni odpowiedniej liczby osób do sprawnego przeprowadzenia kontroli;
f) dokumentowanie wykonanych kontroli;
g) spełnianie wymogów BHP w trakcie wykonywania swoich zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90710000-7 - Zarządzanie środowiskiem naturalnym

90721700-4 - Usługi ochrony gatunków zagrożonych

4.5.5.) Wartość części: 13415,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GreenStaff Piotr Świętochowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 386451812

7.3.3) Ulica: Ogrodniki 3B

7.3.4) Miejscowość: Choroszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 16-070

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-07-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GreenStaff Piotr Świętochowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 386451812

7.3.3) Ulica: Ogrodniki 3B

7.3.4) Miejscowość: Choroszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 16-070

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-08-15

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.